Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Veszélyes lenne így ma találko...

Veszélyes lenne így ma találkozni a barátnőmmel? L

Figyelt kérdés

Barátnőmmel megbeszéltem, hogy találkozni fogunk, aztán elmegyünk buliba. Tegnap viszont a barátnőm testvére covidos lett , a gyorsteszt pozitív lett . Mivel egy háztartásban élnek ezért nem tudom mennyire biztonságos találkozni a Barátnőmmel. A lánynak amúgy semmi tünete nincs.

Szerintetek?



2022. márc. 12. 09:27
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Felelotlenseg lenne, aztan pedig igy elmenni bulizni...bar nem veletlenul terjed ennyire a virus, sokan ezt csinaljak.

Neked kell tudni, hogy bevallalod-e. Az, hogy neki nincs tunete vagy most meg nincs, nem jelent semmit, nagy esellyel elkapta o is.

2022. márc. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Felelőtlenség lenne
2022. márc. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igazatok van, le is mondtam

Szerintetek meddig ne talalkozzak vele? Be szeretném vele pótolni a bulit majd egy másik hétvégén, de mikor nem lesz veszélyes már?

2022. márc. 12. 09:48
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Felejtsétek már el ezt a hülyeséget. Vagy zárkózz be örökre és szakíts a barátnőddel, mert rettegni csak úgy lehet igazán.
2022. márc. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
EU barátság, nem párkapcsolat.
2022. márc. 12. 10:57
 6/9 A kérdező kommentje:
*Ez
2022. márc. 12. 10:57
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

4-es, ki mondta, hogy be kell zarkozni? Nyilvan a covidot el lehet kapni barhol, de az netto baromsag lenne, hogy direkt talalkozok valakivel, akirol tudom, hogy valoszinuleg elkapta! Ha szerinted ez rendben, lelked rajta, de ne biztass hulyesegre masokat.

Nyilvan amikor a ferjem volt covidos, nem koltoztem el otthonrol es zartam el magam hermetikusan tole (el is kaptam tole, ra 3 napra lettem beteg en is), de nem is talalkoztam masokkal sem, szepen maradtam otthon a seggemen.

2022. márc. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21%
Persze hogy felelőtlenség minden találkozás. Bárki lehet covidos, sosem tudhatod. A legjobb ha soha többet nem talkozol senkivel.
2022. márc. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
26%
Én például nem kaptam el a feleségemtől, amikor covidos volt, pedig egy ágyban aludtunk. Úgyhogy emiatt lemondani valamit túlzott paranoia. Úgyis csak a szerencsén múlik, hogy ki mikor kitől és hol kapja el és az is, hogy mennyire lesz beteg tőle. Épp ezért le kellene már szállni erről a témáról és élni úgy, ahogy előtte tettük. Persze hülyének és hipochondernek lenni mindenkinek joga van.
2022. márc. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!