Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Calici vírus után mikor...

Calici vírus után mikor mehetek közösségbe?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Csütörtök este jelentkeztek nálam a calici vírus tünetei ,szerencsére csak hasmenés gyengeség, a pénteki napot végig aludtam szinte olyan gyenge voltam. Tegnap és ma már jobban voltam, de ma is volt 3x hasmenésem. Viszont a helyzet az,hogy most csinálom a gyakorlatomat egy óvodában(ott is kaptam el a vírust a gyerekektől) mivel ma is hasmenésem volt még gondoltam a holnapi napot még itthon töltöm nehogy bevigyek valamit most meg én a gyerekeknek és az óvónőknek. Viszont mivel nem szeretnék annyit ráhúzni a gyakorlatomra így ha holnap már nem lesz hasmenésem kedden már mennék. Vagy meddig fertőzhetek tünetmentesen? Meddig nem szabadna közösségbe mennem? Esetleg tapasztalatok?


Előre is köszönöm a válaszokat.



2022. ápr. 3. 18:35
 1/1 anonim ***** válasza:
47%
Ezt nem az ovival kellene megbeszélned? Gondolom erre vannak szabályok.
2022. ápr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!