Covidom lehetett?

Figyelt kérdés

Most gyógyultam ki, viszont az egész családot lefertőztem, még a nagyszülőket is.


Torokfájással kezdődött, majd erős orrfolyás és láz. Elmentem a háziorvoshoz, csinált egy gyorstesztet, negatív lett. Felírt antibiotikumot, amit nem váltottam ki. Hazamentem, lefeküdtem és pihentem. Nem volt erőm semmihez, még étvágyam se volt. Csak teát kevertem el mézzel, azt ittam, abból volt némi energiám. A hangulatom nagyon levert volt. Igyekeztem a házban az emeleten maradni, mikor lementem a földszintre kesztyűt és maszkot húztam. A bajom kb. közepén (azaz 3. napon) se szagolni, se ízlelni nem tudtam. Bekentem a kezem a céges kézfertőtlenítővel és nem éreztem a szagát a kezemen, pedig rém büdös.


Pár nap múlva jobban lettem, se láz, se orrfolyás, se köhögés, az energiám a régi, addigra viszont a többiek lebetegedtek. Anyám és apám lázas és köhögnek, folyik az orruk, gyengének érzik magukat, a két mamámnak is ugyanezek a tüneteik.


Ez covid lehetett? A tünet negatív lett. Ami nagyon meglep, az, hogy nem értem hogyan fertőztem le őket.



2022. ápr. 10. 07:47
 1/10 anonim ***** válasza:
22%

Gratulálok! Rohadt figyelmes vagy! Az megvan hogy Magyarországon 44000 áldozata van a járványnak? Az anyukám is emiatt halt meg. Szellőztetni nem tudtok? Emeletes házba nem tudjátok megoldani, hogy szeparáltan éljetek? Vicc az egész. Aztán meg ide jössz dicsekedni…

Válasz a kérdésre:



Elég kevés betegség veszi el a szaglásod és mostanában, ilyen tünetek mellett nehéz másra.


Remélem sikerült válaszolni, mert a kérdésedből bármit kihámozni elég nehéz.

2022. ápr. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Igen, covid lehetett, a gyorsteszt nem 100%.
2022. ápr. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
A háziorvosi gyorsteszt nekem is negatív volt, aztán az SBO-n a PCR már pozitív.
2022. ápr. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csodás. Szerencsére mind be voltunk oltva legalább háromszor.
2022. ápr. 10. 11:49
 5/10 A kérdező kommentje:
Mamám bekerült a kórházba, letesztelték... Pozitív lett..
2022. ápr. 10. 16:36
 6/10 A kérdező kommentje:
Mindkét szülőm tesztje szintén pozitív lett.
2022. ápr. 10. 16:48
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
És akkor én lettem lepontozva? Újfent gratulálok! Mindenesetre jobbulást nektek…….
2022. ápr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7


Nyilván, mert egy tahó paraszt vagy. Nagyon köszönöm.

2022. ápr. 10. 18:07
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

nem tudja senki sem a tesztek nem jók semmire

lehet inflenza is

2022. ápr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 lencsefőzelék ***** válasza:
62%

„Szerencsére mind be voltunk oltva legalább háromszor.”

Micsoda szerencse.

https://www.youtube.com/watch?v=5LK9qmu7lH4

2022. ápr. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!