Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van olyan covidban, hogy a...

Van olyan covidban, hogy a 11-12.napon néha vissza tér a köhögés?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 26. 21:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Néha jobban vagyok, néha rosszabb. Nektek is volt olyan, hogy a vége felé visszajött a köhögés? Ti meddig köhögtetek? Mit szedtetek rá? Köszönöm.
2022. ápr. 26. 21:50
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én épp a 11. napon vagyok, még mindig köhögök, hol jobban, hol kevésbé. Szopogatós cukorkát szedek rá, Septolete Extra nevűt, meg mézes teát szoktam inni.


Ambroxol köptetőt is szedtem, de nem nagyon volt mit feloldania, ez inkább száraz köhögés.


Jobbulást, kitartást!

2022. ápr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, neked is jobbulást. Neked milyen tünetek voltak eddig? Nekem első két nap hőemelkedés, nátha, torokfájás, köhögés. Majd a 4-ik napon elment az íz, a szaglás. A szaglás már vissza jött, de az íz nem, és borzasztó így enni.
2022. ápr. 26. 22:28
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Köszi 😊 Nekem torokfájás, köhögés a tünet, hőemelkedés csak 1-2 napig volt.


Uhh az ízvesztés borzasztó lehet 😥

2022. ápr. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ne is mond. Úgy eszek, mint egy baba, csak nyammogok, egy kínszenvedés. Olyan, mintha földet ennél. Semmit de semmit nem érzek. Még az alapízeket is alig. Ez tart már egy hete. A citromos tea olyan, mint a meleg víz.
2022. ápr. 26. 23:19
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem harmadik hónapja tart, pár napra elmúlik, majd visszatér, most megint köhögök kicsit hurutosan.
2022. ápr. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nalam mar feleve tart..
2022. ápr. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!