Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A covid után mennyi idő telt...

A covid után mennyi idő telt el, míg újra teljesen jól éreztétek magatokat?

Figyelt kérdés

Múlt hét csütörtökön kezdődött. Torokfájás, rossz közérzet, fejfájás. Olyan volt mint egy torokgyulladás. Étvágyam nem volt, ha ettem akkor szinte egyből jött a hasmenés.

Azóta itthon vagyok. Már negatív a tesztem, holnap megyek dolgozni. Viszont megmaradt ez a folyamatos fáradtság. Tegnap is még aludtam délután. Köhögök, illetve sajnos a hasmenés is megmaradt. Alig merek enni. Nyilván nem megoldás, hogy naponta szedjem a széntablettát.

Szóval még mindig úgy érzem, nem vagyok az igazi.


Ti mikor éreztétek magatokat teljesen egészségesnek?

27N



2022. febr. 13. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
1 hét.
2022. febr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csütörtökön kezdődött, de ma már teljesen jól vagyok, tegnap este mintha elvágták volna, addig nekem is nagyon erős fáradtság volt, mintha 200 kg lennék vagy erősebb lenne a gravitáció. Nekem azon kívül hőemelkedés és torokfájás volt, de már ezek is elmúltak. Gyanítom, hogy a magas antitestszám miatt, mert tavaly is elkaptam a brit variánst, azóta magas (oltásom nincs, így az nem tudom, hogy mennyire számítana).
2022. febr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#2: Én is ugyanezt érzem. Pedig eddig bàrmennyire is fáradt voltam, kialudtam magam és minden oké volt. Most meg non stop fàradt vagyok. Nagyon zavaró. :(

Örülök, hogy jobban vagy. Remélem rajtam is átmegy lassan.

2022. febr. 13. 13:07
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem biztosan hamarosan jobban leszel! :) Ami még úgy érzem, hogy segített, az a D3 + K2 kombó, egy próbát megér, mivel ártani biztosan nem fog (ha eddig nem szedted volna).
2022. febr. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4 napig tartott a covid és másnap már tök jól voltam.
2022. febr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#4: Köszi a tippet és a biztatást :)
2022. febr. 13. 16:10
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Nekem a "gyógyulás" után még kb. egy hónap volt, mire ujra a régi voltam állóképesség tekintetében.
2022. febr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7:Huhh :( Az rengeteg idő.


Akik lepontozzák a válaszokat, azokat megkérem hagyják már abba, mert szánalmas. Mindannyian hasznos választ írtak! Saját tapasztalatokon mit lehet lepontozni?

2022. febr. 13. 19:49
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hasmenésre ajánlom: [link]


Jobbulást!

2022. febr. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1 hónap
2022. febr. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!