Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha a covid önteszten a pozitív...

Ha a covid önteszten a pozitív eredményt mutató vonal egy hete még erősen vastag volt, most viszont vékony és nagyon halvány, akkor az azt jelenti, hogy már kifele megy a vírus?

Figyelt kérdés
Egy hete még kapásból, pár másodpercen belül bevörösödött egyenlő arányban a másik vonallal. Most viszont percek alatt alig észrevehetően jön csak ki, nagyon halvány, félhomályban nézve szinte nem is látni. (Hozzáteszem, egy hete még lázas voltam, erős torokfájással és orrdugulással. Most már csak enyhe torokfájás maradt.) Akkor ez azt jelenti, hogy már csak kevés van bennem a vírusból?

2022. ápr. 28. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Igen, csökkent a vírus mennyisége.
2022. ápr. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ez olyan, mint a terhességi teszt. Két csík, az pozitív, a csíkok erőssége nem a vírus intenzitását mutatják. Nekem decemberben lett pozitív az otthoni tesztem. HALVÁNY pozitív, de olyan szarul voltam mint meg soha!
2022. ápr. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
azt sem tudjuk van-e benned vírus :)
2022. ápr. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!