Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Csak nekem van több olyan...

Csak nekem van több olyan ismerősöm akinek az oltástól lett baja, mint a covidtól?

Figyelt kérdés
Nekem konkrétan egy olyan ismerősöm sincs, akinek baja lett volna a vírustól, viszont kettő ismerősömnek meg szívproblémái lettek az oltás után, akik közül az egyik már dolgozni sem tud..
2022. máj. 24. 09:04
A kérdező szavazást indított:
Több olyan ismerősöm van akinek az oltás után lett problémája.
Több olyan ismerősöm van akinek a covid után lett problémája.
24 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Én csak olyat ismerek, akinek a covidtól lettek maradandó problémái. Oltottaknál nem tudok semmi gondról (eü-s vagyok, van pár oltott ismerősöm).
2022. máj. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Igen, csak neked, mivel ezt akarod belelátni és nincs meg a megfelelő biológia alaptudásod a témához
2022. máj. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Nekem egy ismerősömnek se lett baja az oltástól.

COVID-tól többen is meghaltak.

2022. máj. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Szia. Sajnos közeli ismerőseim közül 3.oltas felvetele után stroke,vese stb problemai lettek. Nos lehet nem attól de gyanakodnak az orvosok..
2022. máj. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Dehogy gyanakodnak az orvosok :D te gyanakodsz, ez a stb. Problema leírás meg nagyon jól jellemzi az érvelési kultúrát
2022. máj. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

"Csak nekem van több olyan ismerősöm akinek az oltástól lett baja, mint a covidtól?"


Több mint 7 milliárd ember él a földön. Biztos akad még egy, akire igaz a fenti állítás, így a kérdésre a válasz az, hogy nem, nem csak neked van több olyan ismerősöd, akinek az oltástól lett baja, mint a covidtól.


Az tény, hogy a döntő többségnek több olyan ismerőse van, akinek a covidtól lett baja, mint olyan, akinek az oltástól.

2022. máj. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Érdekes, nekem a covidtól lett bajom, az oltásoktól nem. Csak én vagyok így ezzel?
2022. máj. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
Sztem az probléma, hogy mindenki kapott ilyen olyan oltást, úgy, hogy esetlegesen nem is tud arról milyen problémától szenved. Nem vagyok oltásellenes 2 szputnyikot és 1 Pfizert kaptam. Utóbbitól lettem rosszabbul.
2022. máj. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fél-bátyámnak a felesége nagyon gyenge immunrendszerű és az első oltás után szívizomgullasást kapott. Szeretné felvenni a második adagot, de fél a mellékhatásoktól.

Igazából családból egyedül én oltattam be magam mindkét adaggal, mert szerettem volna, ha végre meglesz a kvóta és elengedik a korlátozásokat, illetve mentem külfödre meg olyna helyekre, ahova kellett a védettségi igazolványom. Nem lett semmi tünetem oltás után, csak a szokásos pár óráig fájt a helye és ennyi.

Édesanyám meg húgom miután elkapták nekik maradandóan romlott a szaglásuk. Húgomnak mellé csökkent az ízérzése is. Nem drasztikus változásokról van szó, de remélik azért visszatér a régi érzékelésük. Ennyiről tudok, mert nincs sok ismerősöm.

2022. jún. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!