Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik mostanában voltak covidos...

Akik mostanában voltak covidosok! Milyen tünetetek volt?

Figyelt kérdés

2022. jún. 2. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Erős nátha volt csak, 3 oltás van bennem, az utolsót tavaly ősszel kaptam. Pár nap köhögés, lázas voltam első este, és egy csomag zsepi elment. Két hét után teljesen tünetmentes voltam.
2022. jún. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1 nap hőemelkedés, 1 nap köhögés és orrfolyás. Aztán kezdődtek az idegrendszeri tünetek, amik 1 hétig voltak súlyosak, de így, 1 hónap múlva sem múltak el teljesen. Fejfájás, aluszékonyság, szédülés, tompa érzékelés, koncentrációs problémák.

Ezen kívül menstruációs zavar, nagyon erős és fájdalmas, hosszan tartó vérzés.

2022. jún. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

1 hónapja volt. (Mivel első tünetnek a lázat számítom, így az az első nap is.)


Első nap magasabb láz (39.3-ig ment fel), második nap már kisebb (a gyorsteszt csak a második napon mutatta ki, akkor is csak 10 perc után és nagyon gyengén - orvos azt mondta, most kezdődik majd).


Utána 2 napig csak az orrdugulás/orrfolyás váltakozott de láz már egyáltalán nem volt. 5. nap este elment a szaglás és az ízlelés (8-10 nap alatt szinte teljesen vissza is jött).

Emellett még erős izomfájdalmak voltak, kezdődött a hát felső részén majd napról-napra haladt szó szerint lefelé a lábakhoz, aztán elmúlt. Ez kb. 1 hétig tartott aztán az is elmúlt de tulajdonképp az első 2-3 nap volt csak "vészesebb" ha az egészet tekintjük. (Mondjuk nekem amúgy is kb. ennyi ideig tart max. minden betegség).


Nem mondom, hogy "mint egy megfázás", annál azért több valamivel de nem is a világvége szerencsére. 2 hétig voltam itthon, abból 1 hét karantén volt, igazából ha szeded a C, D vitamint emelt formájában ilyenkor és tényleg pihensz/alszol akkor pár nap alatt akár le is tudható a nagyja.)


Covid elleni oltásom egy sincs, nem is volt, nem is lesz (szabad akaratból).

2022. jún. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Fejfájás láz derék és labfajdalom gyengeség étvágytalanság
2022. júl. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!