Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tényleg ekcémám lehet, vagy...

Tényleg ekcémám lehet, vagy esetleg végbéltályog/ ciszta alakulhatott ki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3-4 napja a fenekem tetején, a két farpofa közti felső részen van egy fájó terület. Először mérges pattanásnak hittem, mert tényleg olyan, mintha pattanás lenne, pontosabban 2-3 dudorocska. Mint írtam, a terület piros és fájdalmat érzek érintésre, valamint ha úgy ülök, hogy a területre súly nehezedik (pl.autóban), viszont egyelőre sem váladék sem genny fakadt ki belőle. Utánanéztem milyen betegségek lehetnek, egyből el is mentem bőrgyógyászhoz. Elmondása szerint valamiféle ekcéma lehet, kaptam rá kenőcsöt. Ne értsen senki félre, tisztelem az orvosokat és hiszek tudásukban, viszont szerintem jelen esetben sokkal többről van szó. Mit gondoltok, lehet pilonidális ciszta vagy végbéltályog?

2022. jún. 4. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt most innen hogyan mondjuk meg?

Nekem ugyan vérzett is kicsit, de bőrgyógyász ránézésre mondta, hogy ezzel sebészetre menjek. Ha neked nem mondta, akkor vagy kérdezz rá, vagy várj pár napot, hogy javul-e. Vagy menj el sebészetre, nem kell beutaló.

2022. jún. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egy keveset mindenképp várok, hátha hat a kenőcs, de utána elmegyek szakrendelésre, mert szerintem ez nem ekcéma, hanem ciszta, amit esetleg műteni kellhet. Még csak ki sem fakadt
2022. jún. 4. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!