Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha adnál tanácsot azt szívesen...

Ha adnál tanácsot azt szívesen fogadnám?

Figyelt kérdés
Hosszú leszek de igy talán tudtok segíteni.Munkám miatt fájt a hátam,a nyakam,a fejem.A háziorvos írt fel izomlazítot,hogy ha segít akkor nem sérv.Nem szedtem inkább masszíroztatok,és elmúlt a fájdalmam.Viszont a kezemben ha fekszem enyhe bizsergést érzek,nem zsibbad csak fura.Néha a lábaimban is.mindent túlparázok,túlagyalok,megijedek.Szerintetek mire gondoljak?Sérv,meszesedés,szklerózis?Igazából nem fáj semmim csak ez a kis pihenés alatti bizsergés bántja a gondolataimat.
2022. jún. 6. 18:10
 1/2 Senior Séf ***** válasza:
100%
Semmi komoly. A masszírozás nem terjedt (nem is terjedhet) ki mindenre, így maradtak izomcsomók, amik itt-ott nyomnak egy ideget.
2022. jún. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom nagyon rossz tulajdonság.De pl.a kéz bizsergés fekve telefon nyomkodásnál jelentkezik,a láb bizsergés is szintén inkább fekve.A láb bizsergés is inkább fekve jelentkezik,kb ilyen majdnem viszkető olyan fura érzés.próbálom magam nyugtatni,hogy ha gond lenne valamim fájna,de gondolkodom egy pszichológus felkeresésén is.
2022. jún. 6. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!