Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elég kínosnak érzem erről...

Elég kínosnak érzem erről írni, de meg vagyok ijedve, úgyhogy bármilyen tanácsot szívesen fogadnék. Valakinek ötlet, mi lehet ez? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Pár órája vettem észre egy kis duzzanatot a végbélnyílásomnál. Nem fájt meg semmi, csak éreztem, hogy valami fura és feszítő érzést kelt. Odanyúltam és egy puha, majdnemhogy hólyag szerű valamit tapintottam ki. Eddig biztosan nem volt ott, de még reggel sem éreztem, hogy lenne ott valami. Fogalmam sincs mi lehet ez. Nem fáj, nem viszket, picit feszít. Nem tűnik pattanásnak, de én már mindenre rákerestem és kb. a legrosszabbra gondolok. Köszi előre is a segítséget, ha valaki tud mondani bármit is.

2020. aug. 4. 00:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora? Simán lehet aranyér
2020. aug. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nekem is az aranyér az első gondolatom. Így vaktában szakvéleményt nem tud adni senki sem, de ha tényleg aranyér, akkor szinte biztosan tudod kezelni egyszerű vénynélküli krémekkel és/vagy kúpokkal, illetve ülő fürdővel.
2020. aug. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Talán olyan 0,5-1 cm, maximum. Utánanéztem és attól rettegek, hogy az. Azért is írtam, hogy lássam más is esetleg erre gondolna-e.
2020. aug. 4. 01:05
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne rettegj, népbetegség és elég ártalmatlan
2020. aug. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

En is aranyeret mondanek!

Veny nelkuli kenoccsel kezelheto, gyorsan el fog mulni:)


Sajnos mar legalabb 3-4 alkalommal volt nekem is

2020. aug. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Hát lehet, csak valahogy nagyon zavar. Már a gondolata is. Orvoshoz nem szeretnék menni. Ha várok vele, lehet rajta, majd látni valami változást, ami miatt biztos, hogy az? Mármint, ha nem múlik el. Most ebben bízom.
2020. aug. 4. 01:12
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Biztos. Minden stimmel:D

Keress ra neten egy jo kenocsot, par nap es elmulik.

2020. aug. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hát jó, akkor marad a kenőcs. Nekem csak az a fura, hogy ennyire gyorsan alakult ki, kb fél nap alatt. Biztos lehetséges, csak nem gondoltam volna 😅
2020. aug. 4. 01:17
 9/20 anonim ***** válasza:
Ez ilyen sajna 😅😅
2020. aug. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek az értelmes, megértő és segítőkész válaszokat 😊
2020. aug. 4. 01:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!