Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért kapok el minden vicik-va...

Miért kapok el minden vicik-vacak megfázást, ha a Covidot meg nem kaptam el?

Figyelt kérdés
Az elmúlt másfél, vagy inkább az elmúlt egy évben már nem tudom, hányadik alkalommal vagyok beteg, pedig előtte évekig nem kaptam el semmit. Covidos abszolút nem voltam, ez a mostani sem az, teszteltem. Viszont ezek a megfázások kitartanak két-harom hétig.
2022. jún. 7. 00:17
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Honnan tudod hogy nem voltál? Folyamatosan teszteltél, akkor is ha nem volt panaszod? Én is tünetmentesen estem át rajta, fogalmam sincs mikor kaphattam el, csak az antigén test teszt mutatta ki hogy voltam.
2022. jún. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
A tesztek kur va sokat érnek. A kecskéről meg a kóláról is kimutatták, hogy covidosak. Walt Disney mesedélután az egész.
2022. jún. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké, hagyjuk a covid részt, engem az érdekel, miért leszek kéthavonta beteg, és hogyan előzhetem meg?
2022. jún. 7. 02:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!