Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Belém jött egy kullancs és...

Belém jött egy kullancs és kicsit megfázásszerű tüneteim vannak, mikor kell aggódni?

Figyelt kérdés

Juhász vagyok és idén már sok kullancsot kiszedtem magamból. Az utolsó tegnap este volt, és reggel vettem észre (már kitéptem). Mégis hőhullámaim vannak mintha kicsit lázas lennék. (Orvoshoz nem nagyon akarok menni, mert nem akarok kitisztulni az alkoholtól.)

A kullancs után ez vajon lehet valami előjele? Vagy ez inkább sima megfázás lehet?



2022. máj. 28. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

"nem akarok kitisztulni az alkoholtól."


Ez jóval nagyobb baj, mint a kullancs...

2022. máj. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te folyamatosan alkoholt iszol? Az elég nagy gáz. Láz, ízűleti fájdalom, fejfájás stb. Ez a lyme kór tünete. Menj orvoshoz ha nem vagy jól. Lehet más virus bújkál benned, amit kezelni kell.
2022. máj. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen sajnos alkoholista vagyok ezért is lettem juhász. Csak ezt a munkát tudom elvégezni. A haverom azt mondta hogy ez nem lime kór mert nem látszik a csípés helye. Viszont lehet szerintem más is.
2022. máj. 28. 19:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel együtt érdemes orvoshoz menni, max nem beszélsz neki az alkoholizmusról, letagadod stb... Nem fognak emiatt elvonóra zárni (pedig nyílván jót tenne, de úgyse fogod megfogadni).
2022. máj. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor más nem marad, ez az utolsó kullancs meg volt fázva és elkaptad tőle.
2022. máj. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem vicc, nem feltétlenül van pirosodás tünete a fertőzésnek. Ha az lenne, abban pik-pakk el lehet patkolni, nem olyan mint az alkoholizmus hogy hosszú évek alatt tesz tönkre.
2022. máj. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Piros kokárda folt, hetek múlva is előjöhet, nem is mindig van, attól még elkapod a vírust.
2022. máj. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!