Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Létezik, hogy engedélyem...

Létezik, hogy engedélyem nélkül adtak be nekem covid19 vakcinát?

Figyelt kérdés
Tegnap bevittek a mentők mert megégettem magam. Kaptam Fentanylt, szuperül kezeltek. Nővér ezek után beadott valamit a bal karomba, mintha valami oltást mondott volna, de nem vagyok biztos benne. Holnapután megkérdezem mit adott be. Nem akarok harmadik oltást, főleg nem mRNA alapút. Bízom benne hogy nem volt olyan hülye hogy ilyennel terhelje a szervezetem amíg égési sérüléseim vannak. Addig valaki itt meg tudna nyugtatni hogy nem szokásuk beadni covid oltást bedrogozott betegeknek, engedély nélkül?

2022. jún. 22. 06:40
 1/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
87%
Nem nem szokásu, nem is tudna beadni ilyet. Kórházban van ahol az injekciót is oltásnak mondják a nővérek. Szerintem antibiotikum volt.
2022. jún. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

De, mindenkivel aki bekerül, bedrogozzák és beadják a létező összes covid oltást :D

Viccet félre téve, nem tetanuszt kaptál véletlenül? De egyébként arról is tájékoztatni szoktak.

2022. jún. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor megnyugodtam!
2022. jún. 22. 06:53
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

3: Nekem is az a gyanúm, hogy tetanuszt kaptál. Ha van ügyfélkapud, az EESZT-ben meg tudod magad is nézni saját magadnak, hogy a 3. oltást kaptad-e meg. Ha nincs erről szóló bejegyzés ott, akkor nem azt kaptad meg. Amúgy a tetanusz is oltás, teljesen jogos, hogy annak mondják, általánosban Di-Per-Te néven (Difteria-Pertussis-Tetanusz, azaz Di-Per-Te) néven ez is a kötelező oltási sor része volt.


Meglepődnék, ha most NYÁRON, amikor - nyilvánvaló módon, persze mesterségesen - de mindenhol alacsonyak az esetszámok, hogy legalább a nyara normális lehessen az embereknek, meg a szálloda,- és vendéglátóiparnak, na meg az idegenforgalomnak - COVID-19 oltást kaptál volna, főleg, hogy most épp majomhimlő-hisztéria van, az ellen pedig legjobb tudomásom szerint MÉG nincs oltás.

2022. jún. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Bármi megtörténhet, de ennyire azért ne legyél paranoiás. Nem hinném, hogy covid oltás lett volna, még itt nem tartunk szerencsére.
2022. jún. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10%
sajnos lehet, ezek nagyon gonoszak
2022. jún. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%

Biztos, hogy nem covid oltást kaptál.

Nekem is a tetanusz ugrott be elsőnek amikor elolvastam a kérdésed.

2022. jún. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%

Mesterségesen? Hm... munkatársnőm és párja most betegek, elment az ízérzékelésük. Párja jött haza Barcelonából, másnapra belázasodott, negyednapra elment a szaglása.

Az adatközlés és kommunikáció mesterségesen manipuált kishazánkban, az igaz. Vagy talán mondjam úgy, hogy királyságunkban???

2022. jún. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!