Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Teljes testben elfertőzödött...

Teljes testben elfertőzödött candidára jó hatással van a probikum7 senior probiotikum?

Figyelt kérdés
2022. jún. 27. 15:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
33%
Orvos állapitotta meg? Mit írt fel rá?
2022. jún. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. jún. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
2# Miert?
2022. jún. 27. 15:46
 4/19 anonim ***** válasza:
Ha annyira elszaporodott a Candida és ezt orvos állapította meg, arra csak vényköteles gyógyszer segít, az ilyen étrend-kiegészítők olyanok, mint a vízipisztoly a az atomháborúban.
2022. jún. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
#3: mit mondott az orvos???
2022. jún. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nincs annyira durvan elszaporodva.Regota van etkezesi zavarom es emiatt szaporodott el.Mar korabban is elofordult es egyertelmu jelei vannak.Nem voltam orvosnal,itt olvastam hogy probiotikummal es szenhidrat csokkentett dietaval javul.
2022. jún. 27. 16:37
 7/19 anonim ***** válasza:

Szóval nem voltál orvosnál, de feszt állítod a kérdésben, hogy a teljes tested el van fertőződve...


Könyörgöm! Ne Blikk, Kiskegyed és hasonló bulvárszemét alapján tájékozódj már!


A candida MINDENKINEK a szervezetében ott van. Ha meg kórosan el van szaporodva, azt orvosi / labor- vizsgálattal lehet kimutatni.


Te laikusként ne diagnosztizáld magadat, mert a végén még háromféle rákot is találsz magadban....


Irány az orvos, ha problémád van!!!

2022. jún. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Azt hittem, már alábbhagyott ez a candida-őrület...


Mindenféle himihumi csodaszerárusok próbálták évekkel ezelőtt nyomatni a hülyeséget, hogy minél többen vegyenek a semmiresejó cuccaikból.

2022. jún. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

7# Utanna olvastam,tudom hogy mindenkinek ott van a szervezetebe.Mint mondtam nem csak ugy az egbol szedtem az otletet hogy en most candidas vagyok.

8# Nem ertem hogy jon ez a kerdesemhez,de koszonom a felettebb erdekfeszito valaszodat ami pont nem erdekelt.


Egy szimpla kerdesre szerettem volna valaszt kapni,nem ertem miert kell kb minden kerdes alatt temat valtani.Ha nem tudsz valami ertelmes segitokesz valaszt nyujtani akkor ne valaszolj mert senkinek nincs szuksege a kioktatasra.

2022. jún. 27. 17:08
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha a dobozon javasolt 2x2-es dózist szeded és az van benne, mint ami a leírásban, akkor szelénmérgezést fogsz kapni. Akkor már az orvos szerint is beteg leszel. Hajrá!
2022. jún. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!