Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek milyen a gyógyulás...

Szerintetek milyen a gyógyulási folyamatom? :)

Figyelt kérdés
Sziasztok. Hétfő este óta korházban. Sok kivizsgálás történt és kiderült hogy colitis-es vagyok meg vérmérgezésem van. A testem fel van dagadva mindenhol lila foltos vagyok de többnyire lábtól lefelé. Enni tudok de nem mindent kívánok. Rengeteg folyadékot kapok és infúziót. Gyengének érzem magam de ki tudok menni mosdóba nameg lezuhanyozni. Az orvosok azt mondták ha két nap múlva jöttem volna be lehet már nem élnék. Ezek elött két hétig láz hőemelkedés és hányás volt. Sajnos nem tudtam mi a bajom ezért nem kerültem korházba hamarabb.

2022. júl. 2. 07:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Lényeg az, hogy életbe maradtál.Nem vagy ágyhoz kötve Jó irányban haladsz! Nekem is volt. A korom miatt nagyon lassú volt a felgyogyulás.Javasolnám ha otthon leszel és nem vagy tej érzékeny szerezz be az intreneten kefir magot minden olyat ami segíti a hasznos bélbaktériumoknak a táplálását szaporodását. Természetesen orvosi engedéllyel. Mielőbbi felgyógyulást.
2022. júl. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!