Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van esélyem a gyógyulásra?...

Van esélyem a gyógyulásra? Pontosan egy hónapja rosszúl lettem és azóta légzés OCD-m van. Javult, bár ma úgy érzem visszaesett. Folyamatosan a légzésemre figyelek és ez nagyon zavar. Nem tudom abbahagyni, kényszeres.

Figyelt kérdés

Rivotrilt szedek rá, a háziorvosom írta fel. mit tegyek? orvosi ellátás nincs, dögöljünk meg, magánra meg pénzem sincs, de még ha lenne, televannak. rivotrilt háziorvosom írta fel. sokat segít, sokkal jobban is voltam az utobbi időben, DE hatalmas izomlázam van, mert tegnap és tegnap elött is ( meg úgy egy hete) őrületesen edzettem felsőtestre, mert úgy hallottam ez jó a szorongásra, de visszaütött, mert kikészítettem a testem. most megint felerősödött. félek hogy meg fogok őrülni. pedig pár napja már egész jól voltam....


Ilyen OCD-m még sosem volt....


2020. ápr. 19. 23:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez a problémád,fokozatosan kell az edzést bevezetni!
2020. ápr. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!