Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Na végül kinek milyen maradand...

Na végül kinek milyen maradandó/tartós betegsége, vagy problémája lett a COVID-oltástól?

Figyelt kérdés

Mostmár több, mint fél éve, hogy az utolsó oltási roham is lement, az 1.-2.-t pedig szinte mindenki már egy éve megkapta

Így kérdezem, beigazolódtak-e az akkori félelmek? Kinek milyen egészségváltozása, károsodása, betegsége, egyéb hosszan tartó problémája lett a Covid-19 oltástól?



2022. júl. 6. 13:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
Facebook, Pfizer mellékhatások csoportot olvashatod, ha feliratkozol. Tele van személyes tapasztalatokkal, a kiütések stb, fotóit is felteszik.
2022. júl. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
70%
Semmi átmeneti, tartós, maradandó vagy egyéb probléma nem lett, se nekem, se apámnak, se anyámnak.
2022. júl. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
70%
Szinte az összes ismerősöm beoltatta magát, senkiről nem tudok, akinek bármi problémája lett volna belőle.
2022. júl. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
54%
Engem gyíkká változtatott, de szerencsére már elmúlt.
2022. júl. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
67%
Ismerősnek 2 kínai után 1 Pfizer, allergiától egy napra lebénult a lába.
2022. júl. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
44%

A szinte mindenki megkapta az erős tulzás

Csak az olttatta be magát ami bedőlt ennek..

Nálunk senki nem olttatott!

Nincs is semmi bajunk!

2022. júl. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
45%
A szomszédom 3 Pfizer után szanatóriumi kezelésre szorult, külföldön tette, mert van ottani anyagi érdekeltsége, és az osztrák orvosoknak nincs megtiltva, hogy a mellékhatásokról beszéljenek, ezért megmondta neki, hogy az oltás ütötte ki a tüdejét, valamit csinált az immunrendszerével.
2022. júl. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
47%
Semmi.
2022. júl. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
14%
Nekem semmi, mert oltattam. Szomszéd lélegeztetőn végezte - nem jött le, le kellett szedni.. -, de ő oltásellenes volt.
2022. júl. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
72%
Semmi (3 Pfizer)
2022. júl. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!