Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Na végül kinek milyen maradand...

Na végül kinek milyen maradandó/tartós betegsége, vagy problémája lett a COVID-oltástól?

Figyelt kérdés

Mostmár több, mint fél éve, hogy az utolsó oltási roham is lement, az 1.-2.-t pedig szinte mindenki már egy éve megkapta

Így kérdezem, beigazolódtak-e az akkori félelmek? Kinek milyen egészségváltozása, károsodása, betegsége, egyéb hosszan tartó problémája lett a Covid-19 oltástól?



2022. júl. 6. 13:09
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
68%
Még lemaradt hogy én oltatni akartam és fel is vettem az első pfizert.. de a kialakult dolgok miatt nem mertem a masodikat és nem kapok mentességet alóla..
2022. aug. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
50%
Jobbulást!Jól tetted hogy nem kérted a másodikat!Ki tudja mi lett volna a vége.
2022. aug. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!