Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Na végül kinek milyen maradand...

Na végül kinek milyen maradandó/tartós betegsége, vagy problémája lett a COVID-oltástól?

Figyelt kérdés

Mostmár több, mint fél éve, hogy az utolsó oltási roham is lement, az 1.-2.-t pedig szinte mindenki már egy éve megkapta

Így kérdezem, beigazolódtak-e az akkori félelmek? Kinek milyen egészségváltozása, károsodása, betegsége, egyéb hosszan tartó problémája lett a Covid-19 oltástól?



2022. júl. 6. 13:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
37%

Egymásra való köpködés helyett, tessék ezeket megnézni.


[link]


[link]


[link]

2022. júl. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
48%
#11 oké, de mi van akkor, ha valaki nem őrült összeesküvés-elmélet mániás dilinyós?
2022. júl. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
25%

#12 Lehet engem hülyének nézni, szíved joga. Viszont ezek hivatalos források, nem Hihetetlen magazin és társai.

Itthagyom még ezeket is.


Orbán, Fit for 55

[link]


EU parlamenti ülés, Great Reset, magántulajdon eltörlése.

[link]


Új világrend nemzetközi konferencia 2015.

[link]



15:50-től Global Future 2045 kongresszus, 2012, Moszkva.

[link]

2022. júl. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
73%

A kérdés egyértelműen provokáció, mivel akiknek ilyen félelmei voltak, NEM oltattak, tehát nem is lehet bajuk az oltástól. Ezt briliáns logikával kikövetkeztetheted.

Aki nem félt, és lett baja, nem fogja leírni.

A kérdés egyedüli célja, hogy megszólaltassa azokat, akik nem oltattak, a környezetükben viszont beigazolódtak a félelmeik. Hogy ezredszerre is leírhassátok, hogy az oltás ellenesek mind hazudnak, természetesen senkinek nem lett baja a környezetükben oltástól, csak kamuzzák.

Ha a kérdés nem provokáció, csak simán nem jutottál el agyban odáig, hogy a mellékhatásoktól tartók, és az oltottak, nem ugyanaz a csoport, akkor máris megtaláltad az első mellékhatást. Agysejtpusztulás😉

2022. júl. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
62%

14 :DDD Milyen igazad van!Jött fröcsögni és kötekedni kicsit Géza vagy Gizike:D

Nem kell neki megadni az örömet😉😉

2022. júl. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
60%
#14: Pontos megfogalmazás...kedves oltásfanatikus embertársainknál már lehet oltás előtt sem volt minden rendben fejben, ezen az oltás sem segített...vagy inkább lehet rontott is. Provokáció az egész, nem hogy örülnének inkább, hogy nem lett semmi bajuk (egyelőre, láthatólag...ki tudja).
2022. júl. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

"mivel akiknek ilyen félelmei voltak, NEM oltattak"


Kivéve, aki mégis, mert mondjuk a munkáltató megkövetelte, vagy egyéb személyes oka volt rá, hogy félelmei ellenére beadassa.


Egyébként meg nem provokációnak szántam a kérdést, én is csak 2-t vettem fel, de nálam a rövid távú erős immunválasz volt az ami elbizonytalanított (igazából emiatt a másodiktól féltem is, inkább azért vettem fel, hogy az esetleges, levegőben lógó, oltatlanokat korlátozó rendeletekkel ne szorítsanak sarokba....)

2022. júl. 6. 18:11
 18/22 anonim ***** válasza:
52%

Hát, kérdező, most mit mondjuk arra, hogy hagytad magad megvezetni?!


A covid halálozási rátája hivatalosan 1%! A valóságban meg 0,2% mert fals a számolás és vagy 10x többen átestek rajta, mint ahány fertőzött regisztrálva lett.

Megszűnt a covid az oltások által? Dehogy! Sőt, az oltások megkezdése óta nőtt a megbetegedés és a halálozás. Gyönyörűen látszik a statisztikán.


[link]


A 11. és a 13. válasz linkjeit nézd meg.

2022. júl. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Senior Séf ***** válasza:
60%
Azt a British Medical Journal is elismeri, hogy a tüskefehérje belepiszkál az immunrendszerbe. Így akinek volt tünetmentes betegsége, amit az immunrendszere szépen rendben tartott, annak jó eséllyel jöttek elő a tünetek az oltások után. Nincs ebbe semmi rendkívüli.
2022. júl. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
74%

Szia 1 pfizert vettem fel,kiütéses lettem

Idegrendszeri problémám arzsibbadásom lett pár héttel utanna, igy a masodikat nem vettem fel annak ellenére hogy javasolta a haziorvos..szerinte persze a kiütés a nyakamon mellkhasomon még belefér nyugodtan vegyem fel.A zsibbadás biztos nem attol van.. koponya MrI negativ lett hál istennek a zsibbadas kereken 1 évig megkeserítette az életem..most múlt el. Lett még egy izületi gyulladásom a kezeimen ami miatt az ujjaimat alig birom hajlítani..

Mindezek sosem voltak előtte, 40 éves nő vagyok.

2022. aug. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!