Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Veszel még fel újabb oltást,...

Veszel még fel újabb oltást, ha erre nyomós indokot ad a kormány?

Figyelt kérdés

Például kedvezményt biztosít, vagy jutalmat ad egy újabb hullám esetén.

Ha a média tele lesz ismét azzal, hogy az X hullám nagyon veszélyes, és a legutóbbi oltás már nem véd ellene. Felveszed az ajánlott oltást?



2022. júl. 14. 20:50
A kérdező szavazást indított:
Igen, beoltom magam
Nem, nem szeretnék több oltást
37 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Nem a kormány miatt oltatom magam.
2022. júl. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%
Próbálom, de most épp nincs a környékemen oltási kampány. De nem a kormánytól teszem függővé, hanem a józan eszemtől.
2022. júl. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Az lenne az első, úgyhogy nem.
2022. júl. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Hellmano ***** válasza:
72%
Idén durvább lesz a hullámozás, mert az élelmiszer árak az egekben a forint a béka segge alatt a rezsi ugrik felfelé és még a háború is itt van nekünk. Erre ezek az idióták, még Szeptemberben elkezdenek bohóckodni ezzel a sehányas vírussal az kell már csak a népnek! Engem , még kényszerítő eszközökkel sem fognak beoltani, nem hogy felvegyek, akár egyet is...
2022. júl. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nem a kormány miatt oltatom magam.

- oké, persze, de a kormány közli a "tényeket" hogy most járvány van vagy nincs járvány. Mert ha a média nem nyomja tele az emberek agyát, akkor nincs járvány. Majd lesz, mert el kell adni a vakcinákat.


[link]

állítólag Kínában is tombol. Ha jön egy új hullám, kell új vakcina is.

2022. júl. 14. 20:58
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
legközelebb a rezsi támogatás fogják az oltáshoz kötni.. kell valami amivel lehet zsarolni a csóró magyart
2022. júl. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

basszus az mekkora lenne :D

vagy az KATÁzhat akinek van oltása, de persze ez az egészségről szól :P

2022. júl. 14. 21:04
 8/19 Hellmano ***** válasza:
83%
#6 Az kemény lenne. Oltási akció hét, ha egyet vesz fel a rezsi csak 20%-al emelkedik önnek a második felvétele után 10% a harmadik után jár a bónusz és ugyannyit fizet, mint eddig :D Ha nem oltat kimarad egy körből... Hallod, amilyen agytrösztök vannak odafenn , még ezt is kinézem belőlük.
2022. júl. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%

Ja korábban is baromi nyomós indok volt, hogy nem mehettem étterembe meg koncertre.

Eddig is nagyon veszélyes volt a vírus nem?

Nem kértem egy oltást sem, nem is fogom.

2022. júl. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%
Eddig sem kértem ezekből a vakcinákból egyet sem (át is estem a covid-on), ezután is marad így.
2022. júl. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!