Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha egy teljesen oltatlan,...

Ha egy teljesen oltatlan, mondjuk elkezdené oltatni magát mostantól, NEM kapna oltásigazolványt leglább négy hónapig? Ld video/Kormány.

Figyelt kérdés

Esélyesen legalább nyolc(!) hónapon át nem kapna oltási igazolványt az első oltást követően a most először oltott, ha a Kormány videójából következtetek, de minimum 4 hónapon át nem. (A Janssen-re egy nővér azt mondta, kettőt ér, ezért feltételezem, hogy esetleg "csak" 4 hónapot kell várni az oltási igazolványig.)


Vajon ez igaz, így értendő?


(Nem rólam van szó, csak feltettem ezt a kérdést.)


VIDEO:


[link]



2022. jan. 18. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom úgy lesz leírva, hogy az utolsó beadott oltástól x ideig érvényes a varázskártya.
2022. jan. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Vadon Jani és Sebestény Balázs médiacelebek rádióműsorban kifejtették, h mindketten KÉTSZER oltottak, de 6 hónapon túl,

így aztán NEM kapnak oltási igazolványt (a védettségi igazolvány átalakul oltásivá). (Hacsak nem 3-adszor is oltakoznának, amit nem tervezenek jelenleg, mert -szavaik szerint- elegük lett a Kormány hitegetéséből.)


Más szóval a kétszer oltottak (lés az oltatlanok kb egy év óta) DISZKRIMINÁLVA lettek, ami igen nagy hányada az oltottaknak (pl Ausztriában ugyanez a helyzet).

A kérdésemben szereplő verzió esetén is diszkrimináció éri, aki elkezd oltakozni -a kormányinfó szerint legalábbis.

Jól értem?

2022. jan. 18. 22:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tehát:


Aki 2x oltatott (vagy Janssennel 1x), de 6 hónapon túl: Február 15-től nincs kártya.


Aki felgyógyult/antitest alapján igényelte eddig, annak is megszűnik.


Ha eddig nem oltattál, akkor az első 2 oltás után kapsz kártyát, de csak 6 hónapig lesz jó, utána a 3. oltással válik "időkorlát nélkülivé".

2022. jan. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Előző, értem, hogy idézőjeles az ultolsó kifejezés, amit említettél, de pontosan hogyan érted? Mi a garancia arra, hogy a 3. oltás időkorlát nélküli lesz, hiszen eddig is avval hitegették az embereket, hogy az első oltás megvéd és nem lesz szükség többre, meg az elnök szavai szerint az oltás "egy golyóálló mellény"... Mintha folyamatosan ellentmondana önmagának a hivatalos narratíva...

Szóval hol van megírva -ezek után-, hogy a harmadik vakcinát követően időtlen ideig érvényes lesz az oltási igazolvány?

És miért indított propagandát a Kormány az irányban, hogy ajánlott egy negyediket is felvenni, ha szerinted időfüggetlenül érvényes igazolványt ad a harmadik vakcina?

2022. jan. 18. 23:03
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Semmi nem garantálja sajnos, ezért is várok ki a harmadik oltással májusig.


Még 2021. Május elején kaptam a második Pfizert, én amiatt vettem fel, mert olyan vonalon kezdtem tovább tanulni, ahol nem olyan rég kötelezővé tették a harmadikat is.


Nyári gyakorlathoz biztos kelleni fog, viszont még ráérek felvenni, addig pedig kiderül az is legalább, hogy tényleg elég lesz e a három.

Ha viszont nem lesz elég, akkor a harmadikat sem veszem fel. Én nem fogom magam 4-6 havonta újra oltatni.

2022. jan. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

Ez micsoda egy mocskosság...

Meg az is hogy kötelező a tanuláshoz.

Emberek!!! Meddig tűrjük ezt??

2022. jan. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Új világrend épül hahhooo !
2022. jan. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!