Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha anyukámtól elkaptam a...

Ha anyukámtól elkaptam a covidot, lehetséges az, hogy visszafertőzöm?

Figyelt kérdés
Anyum karanténba került, és ott leszek nála amíg letelik hogy bevásároljak meg a gyógyszereit kiváltsam. Nyilván vigyázunk majd hogy ne kapjam el, de ha mégis megtörténik visszafertőzhetem, miután ő már teljesen meggyógyult/kezd meggyógyulni? Csak mert nem hiányzik hogy odavissza fertőzgessük egymást.

2022. júl. 15. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A gyógyulást követően valamennyi immunitás kialakul.

Ha nagyon félsz, akkor például úgy érintkeztek, hogy ajtó elé cuccot lerakod, odacsörögsz, kijön, beviszi stb és nem mentek egymáshoz közel.

2022. júl. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az esélye megvan, de ha rendesen megmosod a kezed és fölhúzod a maszkot akkor minimálisra csökkentheted a veszélyt. Vigyázzatok egymásra és fontos, hogy otthon maradjatok.
2022. júl. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!