Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 7 hete egész nap ülök illetve...

7 hete egész nap ülök illetve fekszek mert el tőrt a lábam, de pár hete hasmenésem van és észre vettem hogy hasmenés után vérzik a fenekem. mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2022. júl. 16. 09:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Kaptál véralvadásgátlót?
2022. júl. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
igen 10 napig kellet szúrni magam.Tán attól?
2022. júl. 16. 09:49
 3/18 anonim ***** válasza:
A háziorvosodat próbáld meg elérni hétfőn.
2022. júl. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Próbáltam már széklet minta negatív gyógyszerek nem érnek semmit.ver alvadás gatlotol lehet?
2022. júl. 16. 10:38
 5/18 anonim ***** válasza:
Rutascorbint érdemes lenne szedned, erősíti az érfalakat. A véralvadási faktorokat a háziorvos megnézetheti a véredben, ha indokoltnak látja. A több hetes hasmenés miatt irritált a bélfal, ez okozhat vérzést. Rizsnyák és diéta kellene, hogy a hasmenés abbamaradjon. Utána bélflóra helyreállításra azt szedd, amit az orvosod javasol.
2022. júl. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Bélflórara szedek gyógyszert meg dietazok meg smecta port szedek házi orvos ezeket mondta volt széklet vizsgálat az negatív lett.
2022. júl. 16. 11:04
 7/18 A kérdező kommentje:
Mitől lehet ez szerinted?
2022. júl. 16. 11:42
 8/18 anonim ***** válasza:
A beleid folyamatosan irritáltak valamitől. Én a bélflóra helyreállítót nem szedném, amíg a hasmenés nem állt meg. A Smectával nincsenek tapasztalataim. A diétád valószínűleg még mindig nem elég kímélő, ha még nem állt meg a hasmenésed. Csak rizsnyákot egyél csipet sóval, teáskanál cukorral, amíg a hasmenés nem marad abba. Utána egyesével lehet bevezetni a reszelt almát meg a többi ételt, mint a kisbabáknál. A fenekedre próbálhatsz Sudocrem-et kenni.
2022. júl. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
jó csak nekem az a furcsa hogy 3 hete megy a hasam
2022. júl. 16. 13:29
 10/18 A kérdező kommentje:
neked volt már hasonló problémád?
2022. júl. 16. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!