Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Melyik az a vitamin, amit...

Melyik az a vitamin, amit könnyen le lehet nyelni?

Figyelt kérdés
Gondom van a nagy tabletták, kapszulák lenyelésével. Egy kisebb kapszulát még elbírok, de az óriásokat nem tudom lenyelni. Van esetlek valaki, aki hasonló cipőben jár? Milyen vitaminok vannak, amiket könnyebben le lehet nyelni/ nem nagyok?

2022. júl. 20. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ki kell tágítani a torkodat
2022. júl. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Bocs, de ha azt mondom, hogy egy bizonyos tipusú B12, akkor azt fogod szedni, még akkor is, ha neked Kalciumra vagy Magnéziumra lenne szükséged?
2022. júl. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Törd össze a tablettát
2022. júl. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az aszkorbinsavpor teában feloldható, vannak pezsgőtabletták, vitaminos cukorkák, gumivitaminok, de ha rám hallgatsz friss zöldség és gyümölcsök segítségével oldod meg a vitaminbevitelt.
2022. júl. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

A C betű az szép gömbölyű, az könnyen lecsúszik. Az A viszont könnyen beakad.

Ilyen kérdést...azt fogsz szedni, ami lemegy, függetlenül attól, hogy mit kéne? Mellesleg teljesen felesleges bármelyiket is normális táplálkozás mellett, mert nincs semmi előnye.

2022. júl. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Ez teljesen pszichés, mert egy falat rántotthús nagyobb, mint a legnagyobb tabletta. Én megfigyeltem, hogy nyelek le nagyobb falatokat és annak mintájára próbáltam hátralökni a tablettát. Van egy olyan szakasza a nyelvemnek elöl középen, ami ha megérinti a tablettát, beindít nálam egy pánikreakciót. De ha belököm mögé a cuccot, akkor lenyelem gond nélkül.
2022. júl. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez milyen hülye kerdés? Én sem tudok lenyelni nagy bogyókat. De eddig minden vitaminból találtam olyan terméket ami kisméretű tablettákat tartalmazott. A patikában segítenek ha elmondod a problémád. Aki meg azt sem tudja lenyelni. Van pezsgőtabletta is meg rágótabletta formátum vagy gyerekeknek gumivitamin. Ne legyél már ilyen életképtelen.
2022. júl. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem melleseleg nem az alapján szedünk vitamint, hogy mit tudunk lenyelni. D vitamin pl van cseppekben is. Béres csepp is létezik. Kellemetlen lesz ha neked mondjuk nem ezekből van hiányod.
2022. júl. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!