Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Csalánkiütések lehetnek a...

Csalánkiütések lehetnek a vörös foltok a nyakam alatt és a vállam hátulján? Többi lent..

Figyelt kérdés

Körülbelül 4-5 napja jöttek ki:(

Gondoltam, hogy a melegtől, de eddig soha nem volt ilyen. Vagy lehet attól, hogy pár hete kb naponta csinálok eperturmixot? En hulye tegnap is:(

De most gondoltam bele, hogy erősen allergizál az is..



2022. júl. 26. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de napok óta nekem is előjönnek a nyakamon viszkető apró kis göbök, szerintem a melegtől, izzadtságtól, most is behintőporoztam. Az a fura hogy azelőtt ilyen nem volt.
2022. júl. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Dettó! Soha nem fordult ilyen elő ezelőtt velem sem.. Én is sokat izzadok, meg mászkálok a városban, messze dolgozom a lakástól. Lehet akkor nekem is a melegtől van. :/
2022. júl. 26. 17:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Látom, régi kérdés, de szeretném megkérdezni, hogy kiderült -e, hogy mi okozta a tüneteket, és mennyi idő alatt múlt el? Később is előjött? Sajnos nálam is ez van. 5 napja kezdődött, és egyre rosszabb. Köszönöm, ha válaszolsz!
2023. máj. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez... Olyan csalánkiütés szerű... Végig egész karom. Valami tipp??
2023. máj. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Nekem írtak rá szteroidos krémet és antihisztamint, de az okát nem tudjuk. A mellkasomon és a hátamon van. Borzasztóan viszket. Neked mióta tart, 4-es válaszoló?
2023. máj. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak az alkaromon vam egyenlőre...Kedden voltam szőlőbe segítkezni.. Meleg is volt. Este már láttam valami nem okés azt hittem leégtem.. De ez nem leégés tisztán látni hogy az egész alkarom csalánkiütéses,viszket.Ma voltam háziorvosnál, szerinte vegyszerallergia. Nem adott rá semmit.. Sudockremmel kenegetem, meg aloe vera gélt használom,remélem elmulik mert iszonyat csúnya látvány.
2023. máj. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!