Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van köztetk olyan akit annyira...

Van köztetk olyan akit annyira legyengítettek a korona utáni tünetek hogy dolgozni sem bírt menni?

Figyelt kérdés

Maga a vírus nem döntött le annyira, de az utána maradt tünetek anná inkább, már 1,5hete küzdök vele.. de nem javul

Folyamatosan aludnék, fáradt vagyok, émelygek, nincs étvágyam- energiám…


2022. júl. 30. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól még lehet dolgozni. Nem fog kiírni az orvos ennyivel. Én 2 hétig iszonyat rosszul voltam, de sok tünet még 1-2 hónapig megmaradt.

Gyomorfájás, puffadás, hányinger, köhögés, gyengeségérzet, levertség, melegségérzet.

Ezekkel viszont már nincs táppénz, csak sima poszt-covidnake l van könyvelve.

2022. júl. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ohh, basszus :( de Te hogy birtad ki igy a munkahelyen?

En tolmacs vagyok egy gyarban, es naponta 8km-eket kell setalnom bent, de ezt igy nem birom:(

Akkor lehet az en esetem sulyosabb? Gondolkodtam hogy menjek e korhazba.. Mert en ma haza kellett hogy jojjek annyira fajt a fejem, mar a siras kerulgetett

Folyamatosan azt erzem hogy lazam van

2022. júl. 30. 19:19
 3/10 A kérdező kommentje:
Plusz egyszeruen nem birok semmire sem koncentralni
2022. júl. 30. 19:19
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan más betegségem is van, de tavaly márciusban voltam beteg, a mai napig nem vagyok a régi :( Alapvető hétköznapi dolgokat sem bírok egyedül elvégezni 27 évesen.
2022. júl. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom!:( Kitartást neked!
2022. júl. 30. 19:22
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most kezdődik a post covid valószínűleg, pedig holnap már mennem kell dolgozni így a 10 nap betegszabi után.

De alig tudok csinálni valamit itthon is, pillanatok alatt elfáradok (nem a tüdőm hanem úgy az egész testem) én is egész nap aludnék és nagyon nagyon levert vagyok. De azt hallottam ez sokáig ilyen lesz..

2022. júl. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2


De igen, nekünk is xar. Én alig eszek, ha meg igen, akkor hasmenés, a nehézlégzésről nem is beszélve.

De ez "normális". Igen, így járok dolgozni. Nem ülhetek otthon heteket, hónapokat még, bár lenne kedvem.

2022. júl. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én ma meg előző héten kértem meg a főnököm hogy hadd jöhessek haza, minden pillanatban azt éreztem hogy össze tudnék esni. Minden perc egy órának tűnik, és elfáradok pillanatok alatt, szédülök, hányingerem van, gyomorgörcsöm, a fejem meg szétszakad. Nem tudok a munkámra figyelni…5kilót fogytam, úgy hogy alapból alultáplált vagyok. Azt hittem ezek a tünetek extrém esetek nálam.

A minap elindultam bankba, ami itt van tőlünk 15p-re gyalog, félúton vissza kellett fordulnom mert úgy szédültem azt hittem elájulok.

Igyatok sok vizet, szedjetek C-vitamint, meg próbáljatok citromfű teát inni elalvás előtt. Én megmondom őszintén rettenet keveset ittam az elmúlt pár hétben, főleg miután túlvoltam a covidon. Valahogy csak túlleszünk rajta

2022. júl. 30. 19:53
 9/10 anonim ***** válasza:

8


Másnak is ilyen, hidd el. Én abban is szédülök, hogy felkelek az ágyból, vagy beindítok egy mosást. A kiteregetés egy rémálom, végig szakad rólam a víz és lihegek konkrétan.

És igen, bejárok dolgozni és csak próbálok úgy tenni, mint aki dolgozik.

2022. júl. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Akkor én vagyok szerintem túl gyenge

Rettegek hogy mi van, ha rosszabb lesz

Bár jövőhéttől már nekem is mennem kell, vagy kirúgnak

2022. júl. 30. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!