Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Voltál már covid-fertőzött?

Voltál már covid-fertőzött?

Figyelt kérdés

2022. aug. 5. 16:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
51%
Én is most kaptam el pár napja, tudtommal először. Ma egy ijesztő köhögési roham tört rám, majdnem megfulladtam. A torkom és a mellkasom nagyon fáj. El sem tudom képzelni,hogy milyen rossz lenne akkor, ha nem lennék oltva. Így legalább "ennyivel" megúszom.
2022. aug. 8. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
75%
* előző vagyok. Jobbulást mindenkinek, aki elkapta. Pihenjetek sokat, maradjatok otthon,ameddig csak tudtok.
2022. aug. 8. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszi, 11-12! Mielőbbi felépülést neked is!
2022. aug. 8. 07:25
 14/16 anonim ***** válasza:

Kétszer is.

1. 2021. dec. eleje. Íz- és szaglásvesztés életemben először (50 körül vagyok). Fejfájás, némi gyengeség.


2. 2022. febr. eleje. Őszintén nem is emlékszem, mik voltak a tünetek.


Mindkèt kovidosság ELŐTT egy héttel voltam baromi szarul. (Hányinger, hányás, fejfájás, iszonyú gyengeség.) Majd ez elmúlt 2-3-4 nap után és azután jött a kovid.


Vagyis... belegondolva... lehet, h a nagyon rossz közérzet ALATT már kovidos voltam, jobban lettem, visszestem.


Tesztet e két alkalommal nem csináltam egyszer sem. (Korábban kh-ban többször is teszteltek, mindig negatív lett, de ez sokkal korábban volt.) De 1. alkalommal a velem akkor még egy háztartásban élő fiaimat tesztelték (OMSZ) és pozitívak voltak. A 2. alkalommal meg már túl ismerős is volt a sztori...

2022. aug. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
68%
14: Kizárt dolog hogy ilyen rövid időn belül ketszer is elkapd. Minimum az egyik alkalommal másról lehetett szó.
2022. aug. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15

Lehet, h neked van igazad.


De én meg vagyok màr annyi idős és neveltem fel 2 gyereket (plusz betegesen érdekelnek a betegségek és mindig mindenkit nem 100, hanem 1000 százalékig kikérdezek, h mi volt, h volt), h azt gondoljam, ez a kettő ua. volt.

2022. aug. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!