Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid-19 fertőzöttség után 3...

Covid-19 fertőzöttség után 3 héttel nincs a szervezetembe kimutatható antitest. Ez normális??

Figyelt kérdés

Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy járt még valaki más is így, mint én??

Elkaptam a covidot (nem vagyok oltva) és utána 3hétre rá,amikor csináltattam volna a gyógyultsági igazolásomat, akkor az ellenanyag vizsgálaton nem volt a vérembe kimutatható az antitest..

??

Mert én ilyenről még nem is hallottam..

Amikor megláttam, hogy negativ lett az ellenanyag vizsgalatom köpni nyelni nem tudtam, pedig egy hétig feküdtem lázasan, meg minden tünettel otthon, azt se mondhatom, hogy nagyon gyenge lefolyasú lett volna..



2022. máj. 5. 10:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy kovidos voltál? Mármint volt pozitiv PCR teszted is a betegség alatt? Ha igen,akkor csináltatnék még egy ellananyag vizsgálatot a helyedben.
2022. máj. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

1:A kérdezőnek nem szabadott volna gyógyultsági igazolást kapnia, (nem lett volna szabad a megfelelő állami hatóságnak ilyen kiadnia, kibocsátania részére) ha nem volt COVIDos.

Kérdező: 1-nek igaza van viszont abban, hogy - ha ki tudod fizetni, mert szinte biztosan nem megy ingyen, és hát senkinek nem turkálhatunk a zsebeiben, a TB meg szinte biztosan nem fogja neked kifizetni - egy ellenanyagszint-mérést érdemes lenne csináltatni.

2022. máj. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

igg vagy igm?

egyébként van akinek nincs antitestje, meg olyan is van aki ennek ellenére "szuperimmunis"

2022. máj. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak, igen volt kettő hivatalos pozitív PCR tesztem, meg számtalan otthon elvégezhető gyorsteszt, mind pozitiv volt.

Köszi a tippet, lehet elmegyek még 1x egy ellenanyagszint mérésre, bár most adtam ki rá 12ezret..


Második válaszolónak, nem kaptam semmi féle igazolást, mert negatìv lett az ellenanyag vizsgálatom.

Igen sajnos 12 ezer ft-ba került magánlaborba.


Harmadik válaszolónak, IGG.

2022. máj. 5. 10:53
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

az igg a hosszútávú antitest, az eleve később jelenik meg.

Érdemes lenne venned egy igg/igm gyorstesztet, igm-et már mutatnia kéne, ha az pozitív,.akkor igg is lesz, csak később

2022. máj. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen, ezt jó tudni.

Akkor veszek egy ilyen gyorstesztet mindenképp!

És ha pozitív lesz, akkor újra menjek el laborba pár hét múlva, ha gyógyultsági igazolást szeretnék?

2022. máj. 5. 11:11
 7/12 anonim ***** válasza:

Én kétszer egymás után csakis emiatt biztosan nem szúratnám magam, pláne nem pénzért. (De ingyen meg nagy valószínűséggel nem fogja a háziorvosod engedélyeztetni rövid időn belül a kétszeri laborvizsgálatot.)


Én várnék még pár hetet, és utána mennék el. (Akkor viszont szerintem már kell mindkettőnek lennie a szervezetedben, már persze, ha tényleg covidos voltál.)

2022. máj. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Már nem csak oltási igazolás van?

Fertőzöttségen való átesésre már nem adnak sztm.

2022. máj. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi a csuda az a gyógyultsági igazolvány? A gyógyultságodat szerintem covid teszttel igazolhatod, ha negatív vagy.
2022. máj. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a védettségire gondolsz, akkor az május 1-től már nem jár oltatlannak akkor sem ha átesett a betegségen.
2022. máj. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!