Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Másnál is ilyen gyengeség...

Másnál is ilyen gyengeség érzet marad (esetleges covid)?

Figyelt kérdés
Lehet covid nem tudom. Azt tudom szombaton minden előzmény nélkül hirtelen magas lázam (39 estére) lett, rossz közérzet, csak ágyban lehet bírni állapot, fura fejfájás. Hétfőre lement a lázam teljesen 37 alá. (lazcsillapítók nélkül). Fekve már egesz jó vagyok, de ha kimaszom az ágyból semmi erőm, ilyen szédelgős ,nem sokáig tartom magam lábon, feküdnék visszafele állapot. Nálatok is így volt?
2022. aug. 16. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elég sokáig gyengeség, szédülés, kellett 1 hónap mire jobb lett valamivel, utána jöttek az egyéb tünetek, szagvesztés, hajhullás, szemhéjgyulladás, amiből lett szivárványhártya gyulladás, vérnyomás gyógyszer ellenére magasabb lett, stb, stb.
2022. aug. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj tesztet és kiderül. De egyébként simán lehet covid, nekem is egy napig volt csak lázam, utána már csak fáradtnak éreztem magam meg köhögéssel küzdöttem egy hónapig kb.
2022. aug. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!