Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 3 napja láz és ízületi fájdalo...

3 napja láz és ízületi fájdalom mitől lehet, ha semmi más bajom nincs?

Figyelt kérdés

Hétfőn még csak 37.9-ig ment fel a lázam, tegnap és ma viszont a 38.5-öt is elérte, amire vettem be Algopyrint. Amikor lázas vagyok akkor fájnak kicsit az ízületeim, de mikor leviszi a gyógyszer, addig pár óráig semmi bajom. Más tünetem nincs is. Csináltam gyógyszertári Covid gyorstesztet, ami negatív lett.

A háziorvosnak már félek szólni, mert tavaly lázzal és köhögéssel mikor felhívtam elküldött PCR tesztre, negatív lett, majd utána is csak telefonon engedett kommunikálni, írt fel telefonon keresztül antibiotikumot ami nem használt, majd egy hét láz és köhögés után pedig elég durván begyulladt a mandulám, és napi 3 vényköteles Felctorral bírtam csak azokat a napokat.. És még egy másik antibiotikum kúrát le kellett nyomnom utána.

Lehet valami általános vírus, és majd az idő megoldja?



2022. aug. 24. 17:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!