Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mivel szüntessem meg a kínzó...

Mivel szüntessem meg a kínzó kaparást?

Figyelt kérdés
Nem fáj a torkom(már, előtte pár napig fájt) nem köhögök, nátha sincs de estére iszonyatosan kapar a torkom, ki van száradva. Az orromon veszem a levegőt, de minden lélegzet szárít. Próbáltam folyadékot sűrűn kortyolni, Steepsils cukorkát, kanál mézet, de semmi nem enyhítette egyáltalán. Aludni semmit nem tudok tőle. Mit lehet ilyenkor tenni? Borzasztó fáradt vagyok már, de állandóan felriadok a kaparás miatt.

2022. szept. 20. 02:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Nedvesebb levegő.


Aztán kiderülhet pár napon belül, hogy mégis csak van valami fertőzés, vagy éppen most megy át rajtad.

2022. szept. 20. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Savra nem gyanakodtal? En refluxos vagyok, nekem is ilyen szokott lenni
2022. szept. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azóta már hurutos köhögésbe fordult át a dolog, így biztosan nem reflux. De köszönöm a tippet!
2022. szept. 21. 11:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Jobbulast!
2022. szept. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2022. szept. 21. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!