Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Reggelre lehet pozitív az...

Nagybikatok kérdése:

Reggelre lehet pozitív az este készített covid antigém tesztem?

Figyelt kérdés
Este készítettem. C vonal kijött. Megnéztem 20 perc után kb. Nem lattam semmi mást. Reggel kérdezte tesóm hogy na mit mutatott?. Megnéztem és elég láthatóan ott volt egy halvány csík is. Valaki volt már így? Nem tudom megismételni sajnos.

2022. okt. 7. 09:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
30 perc után nem értelmezhető, rá van írva. Miért nem tudod megismételni? Az a biztos.
2022. okt. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
valószínűleg az pozitív. Elvileg a teszt nem tud fals pozitív eredményt adni. Jópár negatív tesztet láttam már ami órákkal később (többnyire már másnap) az asztalon felejtve ugyan úgy negatív volt. Valószínűbb az,hogy enyhe pozitív tesztről van szó és csak lassabban jött elő. Vagy a végén jársz vagy a legelején. Mint korábban is írtam, mérget nem vennék rá, de ez sokkal valószínűbb,hogy pozitív.
2022. okt. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

30 perc után nem érvényes a leolvasott eredmény.

Én is raktam már félre kíváncsiságból néhány tesztet, de nekem sosem jött elő a tesztcsík, de ez nem jelent semmit. Nem minden teszt egyforma.

2022. okt. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Végülis előtte voltam beteg. Az nap voltam még nagyon beteg mikor csináltam a tesztet. Másnap már joban voltam és azóta is egyre jobban vagyok. Tényleg nem tudom mi lehetett de körülöttem most sok a beteg. Van akin 3 hete meg van fázva... orvishoz nem megy. Tesztet nem csinál. Hát nem tudom mi volt, de jabulok....
2022. okt. 8. 16:53
 5/10 A kérdező kommentje:
Gyorsan írtam! Bocsi..
2022. okt. 8. 16:54
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen többször is. Az nem pozitív. 30 perc után már nem értelmezhető hitelesként, ha elkezd mást mutatni, mint addig.
2022. okt. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amúgy miért ne tudnád megismételni a tesztet?
2022. okt. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nincs másik tesztem. Ezt is kaptam. És már nem veszek. Nincs más oka.
2022. okt. 9. 12:10
 9/10 anonim ***** válasza:
8: Akkor nem az van, hogy nem tudod megismételni, hanem az, hogy nem akarod.
2022. okt. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2000 Ft-ért is van teszt!
2022. okt. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!