Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mekkora esèlye van annak hogy...

Mekkora esèlye van annak hogy igazából nem vagyok covidos mègis pozitív az otthoni teszt?

Figyelt kérdés

2022. okt. 14. 07:57
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Álpozitív igen ritka.
2022. okt. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%

És ha pozitív akkor mi van?Ne kezdjétek előről légyszives a hisztit mert így is lehet hogy megint be leszünk zárva.Otthon maradsz,ennyi.Mikor valaki beteg úgyis otthon marad teljesen mindegy covid vagy nem covid kutyát nem érdekli.Ne vedd rossz néven amit írtam mert nem kötekedésből írtam.

Ál pozitív lehet de ritkábban.Ha érdekel annyira akkor hívjad a háziorvost és rendel hatósági tesztet de már ők se foglalkoznak ezzel.

2022. okt. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%

Semmit nem jelent akár pozitív akár negativ valaki.

EZ csak az agymosás eredménye hogy félelemben tartsák az embereket mint a birkákat.

Az is kiderült hogy ez nem veszélyesebb mint egy megfázás, csak aki meghalt arra kötelező volt ráírni hogy kovidban halt meg.

2022. okt. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Eltérő dolgokat láttam, de ezek alapján összesítve, ha van tüneted pár napja akkor elég pontos. Ha viszont nincs tüneted, akkor viszont eléggé pontatlan.


Szóval szerintem, ha tüneted van és pozitív vagy jobb, ha covidosként kezeled magad, de ha mindenképpen ki kell zárni, akkor a PCR kellene, vagy ha nem hivatalosan akarsz biztosabbra menni, akkor végzel még egy tesztet, ha az is pozitív akkor tuti, ha negatív akkor pedig kell még egy, és a 2 azonos a mérvadó. Ez valamivel olcsóbb, mint a PCR és gyorsabb is..


[link]

2022. okt. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező ! Mit értesz azon, hogy "covidos" ??
2022. okt. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 laciku 02 ***** válasza:
100%
Kedves 2-es. Kivánom hogy vagy két rokonod kapja el a covidot. Elötted kinlodják végig a betegséget. Kerüljön az egyik lélegesztőre.Gyengébb esetegbe 4-5 nap és túl van rajta. De ne tudd meg hogy milyen az íz és szaglás vesztés. A lélegesztető gépen a rokonomat sem ismertem meg amikor behivtak elbucsúzni. Meg mutatták hogy ki a rokonom. Elötte egészséges volt.
2022. okt. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!