Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egyik nap semmi baja, másnap...

Egyik nap semmi baja, másnap meg koronás?

Figyelt kérdés
A munkahelyemre új munkatárs jött. Tegnap volt az első napja. Semmi baja nem volt. Erre ma már nem jött, mert tegnap délután volt orvosnál, és állítólag koronás. Létezik hogy egyik nap semmi baja, délutánra meg koronás lesz?
2022. okt. 20. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, simán.
2022. okt. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nem lehetetlen. Emellett lehet már volt valamilyen kevésbé feltűnő tünete az első napon is (levertség, fáradtság), de nyilván nem akarta már a legelső napját szkippelni, és reménykedett hogy nem lesz beteg.
2022. okt. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Teljesen jól volt. Minimális levertsége sem volt. A nunkahelyet viszont fikázta rendesen. Kb semmi nem tetszett neki.
2022. okt. 20. 13:30
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Sok betegség kezdődik úgy, hogy egyik nap semmi baja, a másik nap meg már beteg..., akár nagyon lázas vagy gyenge
2022. okt. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, én teljesen jól voltam de., dél és 1 között meg mint akit összevertek... 1,5 nap után már csak néha köhécseltem... (igazolt pozitív lettem pár nap múlva)
2022. okt. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam, a coviddal.
2022. okt. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!