Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Normális, hogy covidosként 3...

Normális, hogy covidosként 3 napja nem ettem ételt?

Figyelt kérdés
Nincs étvágyam, ha jaját láttok hányingerem lesz.

2022. okt. 22. 06:53
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Nem, mert csak legyengülsz még jobban.
2022. okt. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Az első 2 napon én sem tudtam enni, pocsékul voltam. A második kettőn már azért ettem joghurtot, gyümölcsöt. Utána elmúlt, csak a köhögés maradt pár hétig, szóval kitartás!

Az első 2 nap én mézes teát kortyolgattam, egyszerre keveset, de folyamatosan. Abban azért van kalória, és az lement, meg lenn is maradt.

Amúgy egy átlagos embernek SEMMI baja nem lesz, ha pár napig nem eszik, főleg, ha beteg vagy, és nem mozogsz annyit, mint szoktál. Ne aggódj emiatt.

Azért próbálj forró levest, mézes teát, joghurtot, vagy bármit, amit szeretsz. Lehet, hogy nem kívánod, de lehet, hogy 1-2 falat/korty után megjön rá az étvágyad!

2022. okt. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Fura mert én meg többet ettem mint amit általában szoktam. Úgy korgógyomros éhséget nem éreztem csak olyat hogy jelzi a testem hogy egyek mert kell a vitamin meg az erő hogy dolgozhasson és legyőzhesse a betegséget. Barátom is meglepődött :D

De ez a covid mindenkinél máshogy játszódik le. A sok kaja ellenére én pl 3 napig nemtudtam aludni. Sehogyse volt jó, meg izzadtam, stb. Mások meg mesélték hogy mikyen jókat szunyókáltak…

2022. okt. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

Próbálj pár falatot enni, mert tényleg legyengülsz. Valami sós nasit, pirítóst, hogy tudj rá elég folyadékot inni. A joghurt is jó ötlet egy pici zabpehellyel például.

Madártej rendes tojással habja nélkül (vagy az egész tojást egyben belefőzve a tejbe)

Húsleves jó sok zöldséggel főzve.

Jobbulást neked!

2022. okt. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%

Nem. Enni kell. Nekem is 0-24 hányingerem volt, de normálisan kajáltam.


Reggeli ebéd vacsora és két köztes étkezés. Szr volt, és legszívesebben rá sem néztem volna a kajára, de semmi értelme, ha legyengülök.

2022. okt. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!