Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sokan mostanra miért tekintik...

Sokan mostanra miért tekintik valamiféle nagy hősnek az oltatlanokat?

Figyelt kérdés

2022. nov. 8. 11:47
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%

Hogyne lenne? Az összes hivatalos statisztikából, ami az oltott és oltatlan fertőzöttekről készült, mind egységesen azt látjuk hogy sokszorta kisebb eséllyel szenvedtek az oltottak súlyos tünetektől, valamit a halálozások és a post covid tünetek is messze elmaradtak az oltatlan fertőzöttekehez képest.

Csak ugye konteósként gondolom ezekre is mind legyintenél hogy mind manipulált, és inkább hiszed azt amit valójában semmi nem bizonyít, de legalább a világképeddel összhangban van. Szerencsédre ez még gondolkodást sem igényel...

2022. nov. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
75%

#21: Tehát akkor nincs ilyen. Értem.


Mivel mindenkinek máshogy működik a szervezete, így nem tudhatod, hogy ha oltatlan volt de oltott volna, akkor "könnyebben" megússza vagy sem.

És ennek a fordítja is igaz.


Igaz, ehhez gondolkodni kellene de látom neked nehezedre esik. Ezért is hiszel mindenféle kreált statisztikáknak egy olyan oltással kapcsolatban, ahol egy rakat tényezőt figyelembe sem vesznek.


Szerencsédre ez még gondolkodást sem igényel.

2022. nov. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
92%

“ mind egységesen azt látjuk hogy sokszorta kisebb eséllyel szenvedtek az oltottak súlyos tünetektől, ”


Igen annyira megvédte őket, hogy most meg hullanak mindenféle más betegségektől, lásd többlethalálozások számát amit már nem elsősorban a Covid okoz.

2022. nov. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%

"Mivel mindenkinek máshogy működik a szervezete, így nem tudhatod, hogy ha oltatlan volt de oltott volna, akkor "könnyebben" megússza vagy sem."

Ha pár embert vizsgálsz (ahogy te az anekdotikus érveléseddel), akkor persze hogy nem. Ha egy teljes társadalmat, akkor egyértelműen látszik, hogy de, összességében azok, akik oltottak, sokkal jobban megúszták.

De ugye te inkább hazudozol kreált statisztikákról és hasonlókról, mert valamiért a valós tényeket derogál elfogadnod. Ja persze, mert azok nem vágnak egybe a konteós meséiddel...

2022. nov. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
79%

#24: Menthetetlenül oltásfanatikus h*lye vagy.

Érvek nélkül hivatkozol valamilyen állítólagos statisztikákra, amelyekből csak pont az nem derül ki, aminek kellene.


Magyarán konteós vagy. És még van képed neked konteósnak nevezni bárkit, aki megkérdőjelezi az állítólagos csoda vakcináid hatásosságát. :D


Remélem felvetted már az 5. vakcinádat is. :) Ha nem, akkor gyorsan rohanj érte, míg van és be nem ismerik világszerte, hogy hatástalan. :)

2022. nov. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%

Érvek nélkül?

Hogy az összes létező adat a témában az én igazam bizonyítja, az igencsak érv szerintem :D Vsak egy példa:

[link]

De te higyj csak a konteós meséknek, azok biztos baromi hasznosak :D Na pá!

2022. nov. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
84%

Egyetlen érvet, sem bizonyítékot nem hoztál, ami alátámasztja állításaid. Sőt, meg merem kockáztatni, hogyha saját környezetedben szétnéznél, akkor pont arra találnál példát, amiket én hoztam fel érvként. És ez még általános is igaz, mivel ezek a tények sokkal realisztikusabbak, mint néhány vetített statisztika.


De Te azt az utat választottad és választod még mindig, ahol gondolkodni nem kell, csak konteókra alapozni.

Na pá. :D

2022. nov. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Ebből az oltsból egy hatalmas mizéria lett.

Itt is működött a hiányos információ, a dezinformáció, a fakenews és Dr. Facebook.

A járványhelyzetben is az ember igyekszik a legjobbat tenni magával. Attól függően, hogy melyik hírt fogadja be, teszi le a voksot a döntése mellett.


Én oltattam magam, szerintem - és a háziorvosom szerint is - ez volt akkor, és most is a legjobb megoldás.

A feleségem nagyon oltásellenes, ő külső hatásra kelletlenül, de felvette az oltást.


Szerintem túleröltették a dolgot, és nem informálták határozottan az embereket - ebben nagy szerepe volt a politikának, és az egyéni/oligarcha érdekeknek. Az orvosok között is megoszlott a vélemény. Először a szakmának kellett volna konszenzusra jutnia az oltás terén, és így, egységesen kiállni az emberek elé.

Érthető volt a kapkodás, hiszen ilyen volumenű járvány nem nagyon volt az életünkben, de nem is volt kellően a járványügy erre felkészülve. Nem volt jó stratégia.

2022. nov. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert ellenálltunk a zsarolásnak, fenyegetésnek és kényszerítésnek.

Én elvesztettem a jól fizető állami munkámat de akkor is GMO mentes maradtam, rohadt oltás dugják fel maguknak.

2022. nov. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek ezt majd 200-300 ev mulva tudjuk meg. Sztem az eddigi legnagyobb emberkísérletek közé tartozik az egész kovid ugy ahogy van. Olyan sokrétűen lehet analizálni és következtetéseket levonni mind szociológiai, mind egészségügyi, politikai stb stb vonalon, hogy egy évtízedig biztos csámcsognak rajta. Aztán lehet kihoznak vmit ami tényleg vegez a harmadunkkal.

De jó érzés hősnek lenni miután a társadalom utolsó életellenes piszkának voltam kikiáltva😻😁

Természetesen egyeseknek meg most is az vagyok.

Sajnalattal kell közölnöm, hogy magasról leszarom őket. Sorry.

2023. ápr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!