Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Duplán oltottak, milyen érzés...

Duplán oltottak, milyen érzés hogy hamarosan oltatlanok lesztek?

Figyelt kérdés
Felveszitek az ismétlő oltásokat?

2022. jan. 25. 20:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Ez milyen kis gonosz manó kérdés már! :) De amúgy tök jogos. Én nem vagyok beoltva, nem is leszek. A duplán oltottak meg jól meggondolják, hogy leközelebb mikor higgyenek a politikusoknak. :) Főleg, akiknek komoly mellékhatások is jelentkeztek, és/vagy ugyanúgy megbetegedtek.
2022. jan. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
Én amikor bejelentették hogy oltatlannak fogok minősülni 2 oltás után bejelentkeztem a 3.-ra. Szerintem nincs ezzel semmi gond.
2022. jan. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%

Oltatlan ismerősöm is halt meg covidban, de nem verem a mellem, hogy f@sz@ gyerek vagyok.

Szerintem mindenki elég felnőtt és önálló, hogy el tudja dönteni, hogy vállalja-e a kockázatot.

A harmadik oltást még nem vettem fel, de van, amiért gondolkodom rajta, és az nem a plasztik kártya, meg a Covid.

2022. jan. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%

Egyszer sem adattam be magamnak a szmötyit, így ugyanott tartok, ahol a 2-es hozzászóló... :)


...és nyugodtan is alszom, mert az oltás hosszabb távú mellékhatásaként esetlegesen kialakuló daganatok sem várhatóak.

2022. jan. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%

#4 ugyan már, a daganatok most jelentek meg az oltóanyaggal együtt...

Kolléganőm majdnem sírt, mert a hetedikes lányának beadatták a HPV oltást, és az egyik kolléganő előadást tartott neki az oltóanyagok meg a daganatos megbetegedések közötti összefüggésekről, és a lánya haláláért ő lesz a felelős, mert most biztos, hogy daganatos lesz. Mert ő tudja, mert neki volt daganata. Igaz akkor a HPV oltás még sehol nem volt, de akkor is jobban tudja.


Örülök neki, hogy jól vagytok, maradjon is így sokáig, és ha nem szeretnétek ne oltassátok magatokat, mindenki döntse el magának.

De ti is fogadjátok el, hogy nekünk is meg volt a magunk oka rá.

2022. jan. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én mindenkit szeretek <3
2022. jan. 25. 21:08
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

#5 Egyszerűen gondolkodsz, egyszerű ággyal..


Az én írásomban ott volt az "esetleges" szócska...nem vagyok orvos, de még írok és ezek szerint élek...és ha ez így van, akkor számomra az oltás felesleges beavatkozásnak számítana. Ha meg felesleges, akkor kockázati tényező.

Két kockázati tényező van:

a) covid halál

b) felesleges kockázat


Nekem a b) tényező a valós kockázat, aztán majd kiderül, hogy vesztettem-e...

2022. jan. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 scamdemic ***** válasza:
54%

5: A kolléganőd félelme jogos. A HPV-oltásoknak is megvannak a maguk veszélyei.

https://www.youtube.com/watch?v=fsyM73CDDYQ

2022. jan. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Pont nem erdekel, mivel gyakorlatilag sehol sem kerik a kartyat meg ket oltassal sem. Nem megyek tobb oltasra, ezt a kettot is banom, amit tavasszal beadattam, utana rogton kivonult a virus, es mire visszatert osszel, az oltas hatasa allitolag lejart. Tehat semmi ertelme nem volt.
2022. jan. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%

Felvettem a 3. oltást pont amiatt, mint a #2-es

Kevesebb, mint egy hétre rá pozitív pcr tesztet produkáltam, illetve több, mint valószínű, hogy a vírus és az oltóanyag nagy harcokat vívtak bennem, mert ritka kellemetlenül voltam a 3. oltás másnapján, elég enyhe tünetekkel megspékelve.

2022. jan. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!