Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gardasil 9 (HPV) oltás időpont?

Gardasil 9 (HPV) oltás időpont?

Figyelt kérdés

Üdv, megkaptam az első oltást durván 4 hónappal ezelött, a másodikat pont ma. (A doktörnő azt mondta, hogy 3 hónap nem árt, ha eltelik) Viszont sok helyen azt olvastam, hogy kicsit kései ez, mert 1-2 hónap kellene, hogy legyen köztük, mert ugye a háromnak kell 1 éven belül meglennie, na már most "kiestem az egészből" vagy ha mondjuk 3-4 hónapon belül megvan a harmadik, mert annak is idő kell, akkor még jó vagyok?


Előre is köszönöm szépen a válaszokat!



2022. nov. 28. 16:35
1 2
 1/11 scamdemic ***** válasza:
43%

Hatni fog így is, úgy is. Náluk is bevált:

https://www.youtube.com/watch?v=fsyM73CDDYQ

2022. nov. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ajjaj, ezt még el is hiszem, hogy náluk sajnálatos módon ilyen tüneteket okozott, van akinek egy szimpla kötelező oltás is halálos tud lenni, ami teljes mértékben az egészségét szolgálja. DE, akkor megnézhetnénk, (kár, hogy nem lehet) hogy hány ember életét mentették meg az ehhez hasonló oltások, hány ember esetén nem lett semmi gond, mert be volt oltva, legyen az bámelyik oltás is.. Tüdőgyulladásba is halnak bele emberek, pedig egy átlagember számára az csak 1 hét otthon és sok tea, mindenki szervezete másképp reagál. Hozzáteszem se nem vagyok gyerek és se nem vagyok lány, itt csak gyermekekről volt szó, amit küldtél, illetve


"More than 270 million doses of the HPV vaccine have been given worldwide, including 120 million doses in the US." (2020-as adat)


Nem tudom, hogy vagy vele, de én nem hallottam tömeges elhalálozásokról vagy bénulásokról..

2022. nov. 29. 11:26
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán benne leszel az egy évben( következő oltást mondjuk hat hónap múlva kapod meg , akkor is 10 hónap telt el)

Megkérdezhetem , hogy hány éves vagy? Én eddig nem kaptam meg, de tervben van.

2022. nov. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az egy éven belül leszek, igen. Itt igazából arra gondoltam, hogy van-e nagyobb jelentősége a dózisok közötti időnek, mert van, aki 1-2 hónapot mond az első és második között, más 3-4-et és azért ez nem kicsi diffi :D


Természetesen, 27 éves vagyok.

Nem tudom, hogy férfi vagy hölgy vagy, de csak ajánlani tudom, mert a férfiaknak is intézhet pár kellemetlen látogatást a dokihoz (nem csak szemölcs formájában) és a torokban is okozhat rákos megbetegedést.. Szóval ez egy amolyan win-win szitu, mindenkinek ajánlott, aki él bárminemű szexuális életet, érdemes utánaolvasni bővebben. Nem szeretnék prédikáni, valószínűleg ez már megtörtént, ha tervben van :D de elképzelhető, hogy más itt olvas róla először és lehet, hogy ösztönzi, hogy utána olvasson kicsit.

2022. nov. 30. 11:31
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 éves vagyok, eddig kimaradt az életemből. Viszont tisztában vagyok azzal, hogy miket tud okozni . Most viszont tényleg felírattatom és kiváltom , majd beadattatom.:)
2022. nov. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Na ez egy bölcs döntés!

Jó egészséget kívánok!:)

2022. nov. 30. 18:59
 7/11 scamdemic ***** válasza:
26%
Aki nem szereti az életet és/vagy nem akar gyereket, annak valóban bölcs döntés.
2022. dec. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
:'D Jolvan, remélem te más orvoslásban használt dolgot sem veszel igénybe, mentő, gyógyszerek stb stb sőt, ha műtétre szorulsz majd ne adj isten, akkor is kérd inkább a szellemek és kuruzslók segítségét, biztosan sikeres lesz:)
2022. dec. 1. 01:45
 9/11 scamdemic ***** válasza:
38%

Más, ha az embert baleset éri, és eltörik valamije, vagy pl. kilyukad a foga, de a vakcinák soha nem az emberiséget szolgálták (és a gyógyszereknek sem véletlenül vannak mellékhatásaik). Még néhány utolsó link, aztán befejeztem:

[link]

[link]

Oldalt a könyvre kattintva ír egy pár sort Neil Z. Miller: Védőoltások c. könyvéről. Nekem persze mindegy, ki mit nyomat magába, és azt hányszor teszi meg.

Mindenki a maga sorsának a kovácsa.

2022. dec. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#9 ha mindegy neked miért írsz ilyen kérdésekhez kéretlenül?
2022. dec. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!