Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 10-15 percenként hányok...

10-15 percenként hányok folyamatosan este 6 óta, ha elmegyek az ügyeletre adnak valami gyógyszert vagy mivel nagy korúnak számítok így elhajtanak?

Figyelt kérdés

Sajnos elkapott valami fertőzés. Szinte fixen az, mert akivel tegnap egy légtérben tartózkodtam vele egyszerre hányok. Neki is ugyanilyen gyakori mint nekem.


A lényeg, hogy a harmadik hányás óta már csak habos epe ürül és szó szerint öklendezek a wcn mint aki fuldoklik.

Azóta még 3szor hánytam tehát 6nál tartok.


Nagyon rossz ez így mert aludni sem tudok. Szerintetek ha elmegyek az ügyeletre fognak velem foglalkozni vagy elzavarnak?



2022. dec. 7. 22:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszert tudna vinni valaki? Hányást kellene csillapítani. Jobbulást kívánok!
2022. dec. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert a nagykorúak nem lehetnek betegek?


Ha nem véres hányásról van szó, vagy nem mérgezés, akkor egyébként is elmúlik lassan. Idővel a folyadékot kortyonként érdemes pótolni.

2022. dec. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Azóta a hetedik is megvolt.


Nem vettem észre véres hányást. Eleinte citromsárgásabb epét hánytam tűrhetőbb ízzel, mostmár sötétzöldet sokkal kellemetlenebb ízzel.

Hát nyilván gondolom minél kevesebb bennem a folyadék annal sötétebb, ez logikus.

2022. dec. 7. 22:56
 4/13 A kérdező kommentje:
#1 Biztos tudna valaki. Nem egyedül élek így lenne is aki elmenjen érte de addig nem akarok ugrasztani senkit amíg bírom.
2022. dec. 7. 22:57
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2022. dec. 7. 22:58
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem el kéne menni az ügyeletre. Láz, szédülés, fejfájás, látászavar valamelyike van?
2022. dec. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Szia. Ors - t vegyél a gyógyszertárban. Nem csillapítja a hányingert, de nem hagy kiszaradni. Ezt át kell vészelni, legjobb tudomásom szerint nincs gyógymód hányás ellen, ami tényleg hatékony is.
2022. dec. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék, ha nincs egyéb probléma, de én elég hányós vagyok, tudom, hogy elmúlik, ha kiürül az inger forrása. Az, hogy nem alszol, legfeljebb holnap nem mész be az iskolába, ad a háziorvos igazolást.
2022. dec. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#6 Hálistennek egyik sem.

A hideg ráz de nem láz miatt.


#7 Asszem ilyen van is itthon mert a húgomnak is ment mostanában hasa és ezt adtuk neki. Megnézem.


#8 Értem, köszönöm.

Az igazolással nincs probléma mert egyetemista vagyok és nekem már pont ma lett vége az őszi félévnek. Jövő héten hétfőn kezdődik a vizsgaidőszak.

2022. dec. 7. 23:36
 10/13 NTBS ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel nem kell ügyeletre menni. Kijön, aminek ki kell és nem lesz gond.
2022. dec. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!