Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A tüszős mandulagyulladás mit...

A tüszős mandulagyulladás mit jelent pontosan? Fertőző? Mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
Ma állapította meg az orvos, hogy tüszős mandula gyulladásom van, Augmentint írt fel napi 2x1 szem, sok folyadék, C vitamin, orrcsepp, Lándzsás útifű szirup. Ezen kívül azt mondta ha egy héten belül nincs javulás mennyek vissza. Még sosem volt ilyen betegségem. Mire számítsak? Meddig tart? Milyen szövődményei lehetnek? Már 7. napja beteg vagyok, de csak most látott orvos mert eddig hiába mentem nem volt rendelés és csak az asszisztenssel beszéltem aki leküldött patikába ahol adtak Cold rexet meg Mucopront szirupot, de hiába szedtem semmit nem javult.
2010. okt. 1. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Bizony fertőző4 Gondolom lázas is vagy. Fekvéssel és a fenti kezeléssel pár nap alatt sokkal jobban leszel.
2010. okt. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy tényleg meg gyógyulok mert nem hagyhatom el magam. Van egy kisfiam aki szintén beteg, tüsszög, köhög, hőemelkedése volt, őt is látta orvos, de neki tiszta a torka. Nagyon remélem, hogy nem kapja el. :S
2010. okt. 1. 14:20
 3/4 anonim ***** válasza:
jobban vagytok?
2010. okt. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, már sokkal jobban. :)
2010. okt. 5. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!