Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most akkor ez tüszős mandulagy...

Most akkor ez tüszős mandulagyulladás?

Figyelt kérdés

Fehér váladék van a manduláimon, elvileg ez a tüszős mandulagyulladásnak egy tünete, ezenkívül még enyhe nyomásos fájdalom van a torkomba, ami a fülembe sugárzik. Nem fáj nagyon a torkom (ami általában megfázáskor az első napokban van),nem vagyok lázas, se levert, se fáradt nem folyik a szemem, se az orrom. Most akkor beteg leszek?:S

22L


2011. szept. 17. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy látod hogy a mandulád? (amúgy nekem volt tüszös,és csak enyhén kapart,nem éreztem nagyon!csak dokinő megnézte a torkom és látta hogy elég gáz!kaptam injekciót is annyira oda volt!)
2011. szept. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is szurit kaptam és sántítottam tőle pár másodpercig :D a haverok nagyot röhögtek :). Menj orvoshoz ad szurit, ha tényleg tüszös manduagyuszid van!
2011. szept. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!