Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 2022feb óta nincs covid...

2022feb óta nincs covid veszélyhelyzet. Hogyhogy 2022 alatt tömegesen vetélnek el nők,tömegesen szívproblémások az emberek(gyerek,huszonéves is),megemelkedett halálozási statiszt.,vérrögök tömegeknél,féloldali bénulások/fájdalmak?

Figyelt kérdés

2022. dec. 30. 00:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
52%
Lehet,hogy nem kellett volna "oltakozni".Sajnos az emberek nagy része túl ostoba ahhoz,hogy kritikusan gondolkodjon.
2022. dec. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
35%
Lehet, hogy konkrét covid vészhelyzet nincs, de covid van. Én 2022 márciusában lettem covidos, utána felborult a ciklusom és hiába lettem terhes, elvetéltem. Tud csúnya dolgokat okozni a covid… persze egyáltalán nem biztos, hogy attól volt, korábban is voltak vetélések sajnos.
2023. jan. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
46%
12,ja,van,a fejedben. :D
2023. jan. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudom a válaszom melyik része olyan hihetetlen, de nekem mindegy, higgy amit akarsz.
2023. jan. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
46%
Ez nem hit kérdése.Csak az ostoba emberek hisznek valamit.Az értelmes emberek használják az agyukat.Az ostoba emberek valami "covid"-ra hivatkoznak,ha betegek lesznek,az értelmes emberek,meg tudják,hogy az ostoba embreket átverték.
2023. jan. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj, klinikán dolgozom, kutató vagyok, talán picit nagyobb a rálátásom… de ahogy érzed, én nem vitatkozom veled. Bizonyos szint fölött már nem süllyedek bizonyos szint alá… Csak szar lehet nektek ilyen üldözési mániával élni.
2023. jan. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

#16: Vezettek statisztikát a betegek oltottsági státuszáról? legalább házon belül fű alatt? Ti mit láttok?

Lehet hogy én vagyok rosszkor rossz helyen, de egyre több mrnst kapott ismerősöm robban le fél-1 évvel a 3. dózis után.

Látásromlás 4-nél is van, egyet műteni is kellett, mert majdnem megvakult, a másik még várólistán van, neki nem romlik olyan gyorsan az állapota. 2 rákos, az egyik szegény meg is halt. Vetélésből több is volt, van akinel többször is, nekik amúgy már van gyerekük, előtte 2 évvel nem volt problémájuk.

És ezekről senki sem beszél, csak veletlenül jönnek elő a témák beszélgetés közben.

És amúgy azért tudom, jogy ki mivel van oltva, mert a nagy pánik idején próbáltunk merlegelni, mit kéne beadatni 0 tájékoztatás birtokában, sokan meg büszkén hirdették hogy már beadatták a 3. vagy 4. dozist is.

És a covid lefolyását sem igazán befolyásolta, én korán átestem rajta, lassan 3 éve, azóta egy pozitiv tesztet nem tudtam produkálni sehol. Akik beoltatták magukat ugyanúgy mind átestek rajta, volt akinek enyhébb, de sokaknál rezgett a léc a kórházba kerüléshez. Az oltatlan időkből (amikor én is elkaptam) egy kollégám volt úgy, hogy majd em mentőt hívott, de aztán kihordta otthon. Covidban nem halt meg senki a környezetemben.

2023. jan. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
64%
16,nem vagy te semmiféle kutató,max. egy kukában kutatsz a fene nagy egoddal és gőgöddel.
2023. jan. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

Nem láttunk semmi olyat, hogy több oltott került volna be ilyen-olyan problémákkal. Post-covid tünetekkel viszont találkoztam többel. A családomban is előfordult, főleg azoknál akik még az elején lettek betegek, akik oltás után kapták el, náluk semmi nem volt. Mondjuk ez azért nem egy statisztikára használható populáció nyilván. A kollégák is mind be vannak oltva, orvosok, adminisztrátorok, nővérek és mi a laborban, senkinek semmi baja, pedig ez több 100 ember.

Nem állítom, hogy az oltást mindenki úgyanúgy viseli, végülis egy oltás immunreakciót vált ki, valakinek erre rosszul reagálhat a szervezete, de azért nem ez a jellemző.

A vetélés részre reagálva, nekem is úgy volt most vetélésem, hogy van már egészséges gyerekem, problémamentes terhességből, most pedig a 18. hétben vagyok megint. Az ilyen sajnos bárkivel előfordulhat, szerencsétlen dolog, de mindig benne van.

Kedves 16-os, tőlem azt hiszel amit akarsz, én tudom miről van diplomám és mivel foglalkozom. :)

2023. jan. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi, utolsó 18-asnak ment. :)
2023. jan. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!