Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha valaki első alkalommal...

Ha valaki első alkalommal tünetmentesen átvészelte a covid fertőzést, akkor következő fertőződés alkalmával is jó eséllyel komolyabb gond nélkül megússza?

Figyelt kérdés

#COVID #Újrafertőződés
2023. jan. 1. 00:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
50%

#10! Először is, senki nem ámította a kérdezőt semmivel. Másodszor, erre az esély jóval kisebb 1százaléknál, hisz eleve 1.fertőzésnél is alig haladta meg azt, és annak nagy része is a durvább változatokból adódott, mára pedig enyhült. Harmadrészt pedig, ha tudja, hogy van rá esélye, akkor hogy kerülje el? Zárkózzon be örökre egy hermetikusan elzárt házba, vagy mire gondoltál? Tudom, oltássa be magát félévente 🙄 De akkor a fair play jegyében ne felejtsük el megjegyezni, hogy arra is van esély, hogy átesettség és 26.oltás után is súlyosabb lesz a 2., sőt arra is, hogy az oltástól lesz baja. Ja, hogy kicsi? Na, de ha az a kicsi pont a te szerettedet érinti?...

#9

2023. jan. 1. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
95%
Ennél a szarnál semmi sem biztos.
2023. jan. 1. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
94%

Nem biztos. Elsőnél(2020) otthon voltam, szaglásvesztés volt az egyetlen tünet. Másodiknál kórházba kerültem 1 hétre(2022).

38/N

2023. jan. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

A nagybátyám az elsőt átvészelte.

A másodiknál tüdőgyulladás. Nemrég temettük.

2023. jan. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
36%
14,a holtás miatt temettétek.
2023. jan. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Biztosss,hogy nem az óttásh a hibás,nyehehehe...
2023. jan. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem, nem fugg ossze. Nagyon fontos pl a fertozodes merteke is. Mig kicsit vagy nagyon terhes nem lehet valaki, itt szamit, mennyi virus jutott be, es mennyire szaporodokepes.
2023. jan. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
nem az ember immunerőssége a fontos? én pl. hiába oltattam hármat, vállaltam vele mindent, mivel már "lejárt", így ugyanúgy 1v1-ben mennék neki ha elkapna esetleg, (ki tudja söpört át-e már rajtam észrevétlenül vagy minimáltünetekkel) kicsit ijesztő. én mindig mérlegelek, esélyt adok több véleménynek, de mivan ha pont azért csinálna ki mert kövér vagyok, vagy emiatt emelkedett vérnyomás stb., bármire ráhúzták régebben
2023. jan. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Most a sok fotelvirológus és covidpestis rettegő nem fog szeretni,de sajnos el kell mondanom,hogy nincs olyan,hogy vírus elkapása,meg fertőzés.Amúgy további jó rettegést,csak megemlítettem.
2023. jan. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
#19 Köszönjük doktor professzor úr! 😂😂😂
2023. jan. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!