Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az egész család beteg lett de...

Az egész család beteg lett de csak én hánytam?

Figyelt kérdés

Így év elején az egész családomnak egyszerre sikerült elkapnia valami nyavalyát. A tünetek mindenkinél ugyan azok voltak, láz, hidegrázás, levertség, stb…

Kivéve engem, akinél a láz csak másnap jött ki, én hányással kezdtem ezt az egészet.

De most nem tudom eldönteni, hogy a családom többi tagja azért úszta meg mert mert szerencséjük volt vagy én hányhattam valami mástól csak pont utána jött ki rajtam a láz.

Ilyen létezik? Hogy ugyan az a betegség valakinél hányással valakinél pedig anélkül menjen át? Vagy szimplán csak más miatt hányhattam?



2023. jan. 4. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, mindenki máshogy reagál a betegségekre. Én pl sosem hányok, de egy barátom szinte mindig, ha beteg

Vagy igen, az is lehet, hogy mástól hánytál

2023. jan. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is az a típus vagyok aki szinte sose hány semmitől szóval ezért is volt fura számomra.
2023. jan. 4. 13:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Szépen elosztottátok.
2023. jan. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!