Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen vírus okozhatja ezt a...

Milyen vírus okozhatja ezt a sok aftát?

Figyelt kérdés

Edzésen nagyon sokan ittunk egymás után. Utána 4-5 napig lappangot majd 3-4 napig 40 fokos lázam volt, amit alig tudtunk lehúzni, majd spontán el is múlt a láz. Utána nagyon legyengültem és az egész szám tele lett aftákkal nyelvem, nyelvem alatt, szájpadlásom, körbe az egész számon vagy 40 darab. Enni is alig birtam tőlük.

Kb fél hónap alatt múlt el, orvoshoz nem mentem el így kiváncsiságból kérdezem.


Ti már estetek át ilyenen?



2023. jan. 16. 08:37
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
5 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Én akkor jártam ugyanígy, amikor omikronos voltam. Ha jól tudom afta nem jár lázzal.
2023. jan. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Epstein-barr
2023. jan. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ez valòszinû egy virusos nyàlkahàrtya gyulladàs volt! Orvoshoz kellett volna fordulnod! Legközelebb legyen sajàt ûveged amibôl csak Te iszol!
2023. jan. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!