Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem Covid oltottak! Mit...

Nem Covid oltottak! Mit gondoltok arról,hogy a covid oltás nem teszi tönkre az immunrendszert?

Figyelt kérdés

2023. jan. 22. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Két esélyes. Vagy igaz, vagy nem...
2023. jan. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Nem hiszem el. Mindenki oltva van a családban, csak én nem adattam be magamnak. Mindenkinek (rajtam kívül) lettek megmagyarázatlan betegségei, amik azelőtt nem voltak és az elmúlt 1,5 évben alakultak ki/jelentek meg.


Nem hiszem, hogy szimplán véletlen egybeesés.. de mindenki azt gondol amit akar.

2023. jan. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Biztos,hogy tönkreteszi.Kb. mindenkinél jelentkezni fog ez...előbb vagy utóbb.
2023. jan. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
2,a naivak erre azt mondják,hogy a "covid"-tól van.
2023. jan. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Azt, hogy nem foglalkozom primitiv okoskodassal.
2023. jan. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ugyanaz történhet mintha covidosak lettünk volna, csak abba nagyobb eséllyel haltak bele
2023. máj. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én nem vagyok beoltva, de sokan körülöttem igen, és igaz, hogy sokaknak lettek megmagyarázhatatlan egyéb betegségei ami simán lehet az oltastól, viszont valakinek meg a Covidtól lett, ilyen pl nekem a fülem, ami azóta zúg, sipol de az orvos nem talált semmi eltérést, már csak az MR van hátra hogy biztosak lehessenek benne. Szóval szerintem ugyanúgy válthat ki ilyet az oltás, de maga a betegség is. Legalábbis nekem a Covidra fogták. Habár ha be lennék oltva akkor arra fogták volna :D de tény, hogy gyanús egybeesés hogy konkrétan utána kezdődött.
2023. máj. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki a covid oltás ellenére elkapta a covidot, ugynazok a problémák felléphettek nála, mint oltatlan covidosnál, de elvileg kisebb esélye volt.


A másik, ha feltesszük, hogy a tüskefehérje, amit az oltás hatására előállítódik RNS vakcinák hatására káros lehet bizonyos egyéneknél, akkor a covid fertőzéskor is káros náluk, de elvileg mivel ez egy kontrollált mennyiség és később a covid fertőzés hamarabb lezajlik, a tüskefehérje miatti káros hatás összességében feltehetőleg kisebb lesz az oltottaknál.

De sajnos nem lehet két utat járni, nem lehet ugyanazt az embert oltottá és nem oltottá tenni..

2023. máj. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!