Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Herpesz ellen mit lehet tenni?

Herpesz ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Mit csináljak hogy elmúljon kenőcsök stb. kivételével? illetve hogy tudom örökre elmulasztani hogy többet ne is legyen?
2010. okt. 3. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban lehet kapni olyan kapszulát, ami kifejezetten a herpeszvírusra, illetve kiújulása ellen hatásos. Nem jut eszembe a neve, sajnos, pedig a lányomnak vettem már. A tavaszon összeszedett több vírust, és olyankor kijött a száján a herpesz. A googliba rákereshetel, szerintem ha beírod herpesz kezelése címszó alatt biztosan találsz rá megoldást.
2010. okt. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fogrémmel.


Örökre elmulasztani nem lehet, a vírus ott kering a szervezetedben, és ha legyengül az immunrendszered, támadásba lép...

2010. okt. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!