Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akinek a kisgyereke volt már...

Akinek a kisgyereke volt már bélférges, mik voltak a tünetei?

Figyelt kérdés
Milyen kezelést kapott és mennyi idő alatt jött rendbe?

2023. jan. 28. 12:41
 1/4 anonim válasza:
Szia, én voltam tizenéves koromban, nagyon viszkedett és a székletben lehetett látni a férgeket, hízni nem tudtam. Háziorvos írt fel egy gyógyszert, egyetlen egy darab volt és a felét be kellett vennem, aztán azthiszem rá 1 hétre a másik felét. Azóta tiszta vagyok. Van kisállatotok?
2023. jan. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van igen, és sajnos sokat beengedjük a macskát a nappaliba. Kislányom sokat játszik vele, szeretgeti, hozzábújik. Tegnap este a székletében 2 apró mozgó fehér valamit találtunk... Ez lehet a gond?
2023. jan. 28. 12:52
 3/4 anonim válasza:
Valószínű, hogy igen. Vidd a háziorvoshoz, első kérdése ugyanez lesz hogy van-e állat. :( jobbulást!
2023. jan. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az lesz, hétfőn irány az orvos. Köszönöm!
2023. jan. 28. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!