Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Még anno májusban lettem...

Még anno májusban lettem bélférges Már 1doboz Vermox elfogyott és még mindig vannak tünetek Lehet nem is cérnagiliszta? Miután bevettem a 1db Vermoxot 3-4 napig teljesen jól éreztem magam aztán hirtelen rossz kedvem lett és a végbél táji viszketés is

Figyelt kérdés
jelentkezett. A székletem rohadt nyákos viszont férget nem látok benne. Néha sápadt is vagyok. Fogyni is fogytam azóta. Illetve még az is előfordul hogy akármennyit eszek nagyon kevés székletem van. A szüleim szerint csak beképzelem, de szerintem rohadtul nem vágják mi a helyzet. Kezdek kiakadni. A Decaris mennyire hat?

2021. aug. 29. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ágynemű-, fehérnemű-, törülközőfertőtlenítés megvolt?
2021. aug. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mindegyik megvolt az ágynemű kivételével, de szerintem lehetetlen, hogy 3-4 nap alatt visszafertőződjek úgy hogy Vermoxot is szedek
2021. aug. 29. 15:04
 3/9 anonim ***** válasza:
orvos, székletvizsgálat
2021. aug. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csináltatsz székletvizsgálatot. Ennyi.
2021. aug. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#4-es válasz (tanulmányozd)

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__..


"Mindegyik megvolt az ágynemű kivételével, de szerintem lehetetlen, hogy 3-4 nap alatt visszafertőződjek úgy hogy Vermoxot is szedek"


Mert szerinted lehetetlen, attól még lehet valószínű.

Éjszaka vakaródzol önkéntelen, a petéket meg viszed tovább akaratlan, és azokra még a fokhagyma sem hat, az ágynemű ráncaiban meg kényelmesen elbújnak a kis férgecskék. Csak mondom. Végig csináltam jó néhány kezelést a gyerekeknél, amíg köztük dolgoztam...

2021. aug. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Nagyon szépen köszönöm!
2021. aug. 29. 16:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Szívesen, és remélem te is mielőbb megszabadulsz tőlük. Jobbulást!
2021. aug. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van olyan is hogy a féreg petéi kikelnek ezért tűnik úgy hogy újabb fertőzés van, pedig csak nem múlt el az előző, csak kikelnek a peték. Ezért a kezelést azt hiszem 2 hét után még kell ismételni.
2021. aug. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg rosszul szeded a vermoxot. Csak egyet kell bevenni, és azt ismételni 2 vagy 3 hetente, amíg el nem múlik. (Orvostól származó információ, és bevált anno.) Ugyanakkor a nyákos székletet és végbélviszketést candida is okozhatja.
2021. okt. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!